Comnet başvuru süreci ve sonrası

sancarsavas

Decapat
Daha fazla  
Merhaba herkese. Bu konu başlığında Comnet başvuru sürecim ve sonrasında aldığım ping değerlerini merak edenlerle paylaşmak istedim.

Öncelikle başvuru ve kurulum inanılmaz hızlıydı. Pazartesi öğleden sonra 15:00 civarı başvuru ve ödeme işlemlerini tamamladım. Salı sabahı 09:30'da teknik ekip kurulumu tamamladı ve 10:30'da da hizmetim aktifleşti.

Altyapım fiber. Daha önce Superonline ve TurkNet'de kullandım. Comnet şu an için 35 MB olarak başladım daha sonra yükseltirim diye. Özellikle deneyeceğim oyun ping performansları Warzone ve FIFA olacak daha çok bu oyunları oynadığımdan. Yine ping atıp test yapmamı istediğiniz IP varsa belirtebilirsiniz.

Hocam direkt bir ping testi yapar mısınız? Kaç lira ödüyorsunuz?
SpeedTest pingi TT gibi olmayacağı için onun yerine direkt oyun sunucularında test yapması daha mantıklı.
Bu arada ben de Comnet kullanıyorum soruları alabilirim. Ama detaylı ping testi yapamam. Tatildeyim.

Hocam direkt bir ping testi yapar mısınız? Kaç lira ödüyorsunuz?
Direkt olarak ping testini İstanbul'da bulunan kendi veri merkezine yapıyor. Ping 2 ms.
frankfurt pingless adresine ping testi yaptığımda sonuç 40 ms oluyor. Özel olarak test etmemi istediğiniz sunucu varsa belirtebilirsiniz gün içinde test yapmaya çalışırım

Direkt olarak ping testini İstanbul'da bulunan kendi veri merkezine yapıyor. Ping 2 ms.
frankfurt pingless adresine ping testi yaptığımda sonuç 40 ms oluyor. Özel olarak test etmemi istediğiniz sunucu varsa belirtebilirsiniz gün içinde test yapmaya çalışırım
Çok teşekkür ederim, TT bitince Comnet'e geçmeyi düşünüyordum.

Şu anda hem kurulum hızından hem de panelden konu açınca cevap verme hızlarından hem de telefonda desteklerinden memnunum. Hız ve ping değerleri de gayet iyi. Ama oyunlar için deneyimlemek hemen olmaz en az 1 hafta kullanıp istikrarlı bir sonuç edinip buradan belirteceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı