Comnet mi Netbone mu?

DNS service cloudflare ping çok düşük diğer DNSler için referansı yok gözüküyor fakat download kısıtlaması yapmadıkları belli. Yurtdışı çıkışları gayet iyi.. beklentimin çok üzerinde çıktı açıkçası. Netbone'u düşünebilirim. Teşekkürler sevgili hocam.
O forumda bayağı incelemeler var bakabilirsin hepsi işine yarar.

100 Mbps yeterli gelirse TurkNet öneririm ama ikisi arasında netbone alabilirsin.
500-1000 mbps düşünüyorum. 100 mbps turknet 400 TL maalesef pahalı. Onları da anlıyorum, kendi altyapıları var ve sadece onlara 1g down ve upload veriyorlar. T.t altyapısı için 1ge verip, 400 TL fiyat vermek saçma olurdu.

DNS service Cloudflare ping çok düşük diğer DNS'ler için referansı yok gözüküyor fakat download kısıtlaması yapmadıkları belli. Yurt dışı çıkışları gayet iyi. Beklentimin çok üzerinde çıktı açıkçası. Netbone'u düşünebilirim. Teşekkürler sevgili hocam.

Hocam tekrardan merhabalar. Tavsiyeniz üzere netbone araştırmaya başladım ve sizin konunuzu gördüm. Siz şu an netbone mi kullanıyorsunuz. Eger kullanıyorsanız ping durumunuz nedir? Ben VDSL altyapı icin bakıyorum. Aklımda dediğim gibi Milleni fix ve netbone var siz olsaydınız VDSL altyapı icin hangısını seçerdiniz?

Hocam tekrardan merhabalar. Tavsiyeniz üzere netbone araştırmaya başladım ve sizin konunuzu gördüm. Siz şu an netbone mi kullanıyorsunuz. Eger kullanıyorsanız ping durumunuz nedir? Ben VDSL altyapı icin bakıyorum. Aklımda dediğim gibi Milleni fix ve netbone var siz olsaydınız VDSL altyapı icin hangısını seçerdiniz?
Netbone'u seçerdim hocam. Netbone kullanıyordum, İnterneti dün itibariyle kapatmak zorunda kaldım hocam. Tasinacagim çünkü ve gideceğim yerde altyapı yok. Ben İstanbul'da yaşıyorum, fiber altyapim vardı aldığım ping 2 idi. Netbone İstanbul'dan dağıtım yapar, istanbuldaysan pingin düşük olur hocam. Fixnet Edirne de, edirneden dağıtım yapar yurtdışı çıkışı iyidir. Marmara bolgesindeysen direkt ikisinden birine gecebilirsin hocam. Marmara bölgesinde değilsen, pingin yüksek olur

Netbone'u seçerdim hocam. Netbone kullanıyordum, interneti dün itibarıyla kapatmak zorunda kaldım hocam. Tasinacagim çünkü ve gideceğim yerde altyapı yok. Ben İstanbul'da yaşıyorum, fiber altyapim vardı aldığım ping 2 idi. Netbone İstanbul'dan dağıtım yapar, istanbuldaysan pingin düşük olur hocam. FixNet Edirne de, Edirne'den dağıtım yapar yurt dışı çıkışı iyidir. Marmara bolgesindeysen direkt ikisinden birine gecebilirsin hocam. Marmara bölgesinde değilsen, pingin yüksek olur.

İstanbul Pendik'te ikamet edıyorum hocam VDSL altyapım olduğu icin biraz çekiniyorum açıkçası genellikle YouTube ve oyun ıcın bakıyorum interneti.

İstanbul Pendik'te ikamet edıyorum hocam VDSL altyapım olduğu icin biraz çekiniyorum açıkçası genellikle YouTube ve oyun ıcın bakıyorum interneti.
İstanbuldaysan çok iyi hocam. Netbone kaliteli bir şirket. Fiyatları uygun. Geçiş için; istediğin paketi seç daha sonrasında (İnternet var, isletmeci değişikliği) kısmına basıp adım adım ilerle, Online olarak sisteme evrakları yükle, Geçişin 2 güne yapılır. Dağıtım İstanbul'dan olduğu için pingin düşük olur.

İstanbuldaysan çok iyi hocam. Netbone kaliteli bir şirket. Fiyatları uygun. Geçiş için; istediğin paketi seç daha sonrasında (internet var, isletmeci değişikliği) kısmına basıp adım adım ilerle, Online olarak sisteme evrakları yükle, geçişin 2 güne yapılır. Dağıtım İstanbul'dan olduğu için pingin düşük olur.

Tamamdır hocam teşekkür ederım.

Yeni konular

Geri
Yukarı