Comnet nasıldır?

questa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
Altyapımı sorgulattığımda GPON olarak görüntülüyorum. Şöyle bir sorun var, tüm ISS sorgularında; yurknet, Superonline, Türk Telekom, gıbır, Netspeed vs... Hızım 100 Mbps alabilirim şeklinde ancak Comnet'den kontrol sağladığımda 1000 Mbps veriyorlar. Acaba gerçekten alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
Altyapımı sorgulattığımda GPON olarak görüntülüyorum. Şöyle bir sorun var, tüm ISS sorgularında; yurknet, Superonline, Türk Telekom, gıbır, Netspeed vs... Hızım 100 Mbps alabilirim şeklinde ancak Comnet'den kontrol sağladığımda 1000 Mbps veriyorlar. Acaba gerçekten alabilir miyim?

TT altyapısı kullanıyor. Aralarındaki anlaşmaya dayalı kısaca.

Kablonet altyapınız var ise öneririm hocam başınız ağrımaz ben 4 aydır kullanıyorum 100 Mbps GPON fiber var sıkıntısız şekilde kullanıyorum.

Kablonet altyapınız var ise öneririm hocam başınız ağrımaz ben 4 aydır kullanıyorum 100 Mbps GPON fiber var sıkıntısız şekilde kullanıyorum.

Bende 9-10 senedir kullanıyorum hala daha ynei taahhüt yaptırdım benim GPON değil ama 100 Mbps gayet iyi verdiği değerler bağlantılarım düşük ping ve tam hız alıyorum. Ben senin yerinde olsam 1000/100 alırdım da bütçe meselesi gerçi mudanyada mısın?

Geri
Yukarı