Comnet nasıldır?

wisa333

Kilopat
Merhaba. Öncelikle şundan bahsedeyim, apartmanımda 1000MBPS FTTH Türk Telekom altyapım var. Ancak bu hızdan hiçbir şekilde yararlanamadığım için son zamlardan sonra 6 yıllık TurkNet aboneliğimi sonlandırdım ve maalesef 2 hafta önce GIBIRNet'e geçiş yaptım.
Maalesef diyorum çünkü aynı altyapıdan aldığım hizmet arasında dağlar kadar fark var. Gün içerisinde 7/24 aktif olarak internet kullanan bir aileyiz ve 1 haftadır sürekli internetimiz kesiliyor, IPTV hizmetimizden yararlanamıyoruz, Avrupa sunucularında berbat ping değerleri alıyoruz vs.
velhasıl kelam, yeni bir ISS arayışı içerisindeyim. Makul bir fiyat ile bana 1000MBPS hizmet veren bir Comnet var. Sizlerden bu konu hakkında bilgi almak istiyorum. Özellikle FTTH altyapısı olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

TürkNet'ten Comnet'e dün geçtim. İlk açıldığında hizmet çok ping vardı ama 1 saat sonra düzeldi. Son 24 saattir bir problem yaşamadım. Istanbul/Sancaktepe de kullanıyorum bu hizmeti. 12 ay taahhüt verildiği zaman aylık 109TL'ye geliyor şu anlık ve ödemeyi peşin 12 ay olarak başta ödüyorsun bilgin olsun.
Ping değerleri:
1675436520974.png

1675436546126.png

Asla ve asla önermiyorum.

Comnet pişmanlıktır, 1 ay hizmet verip, internet hızınızı düşürüp yükseltiyorlar, şikayet edince aboneliğinize son verip paranızı yiyorlar. 1 yıllık peşin paramı yediler

Yeni konular

Geri
Yukarı