Comnet'den Netspeed'e geçmek mantıklı mı?

İki adet internetimiz var şu an biri Comnet 1000MBPS biri ise Comnet 100Mbps biz bu 100Mbps'lik paketi başka bir firmaya almak istiyorum sizce hangi firma en mantıklısı bazı kişiler Netspeed geç diyor. Netspeed'in sunucuları denizli de bende İstanbul/Kadıköydeyim bu uzaklık sıkıntı olur mu? Şu an aldığım veriler.

Eki Görüntüle 1654526
Netspeed ve Turknet, İstanbul ve birçok bölgede sunucuları/POP noktaları bulunmaktadır ve size en yakın POP noktasına bağlanırsınız. Diğer şirketler gibi değiller (Millenicom, Comnet vb.) çünkü birçok şirket sadece İstanbul'da bir POP noktasına sahiptir ve nerede olursanız olun İstanbul'a bağlanırsınız.

Comnet'i asla ve asla önermiyorum.

Netspeed kullandım. Fena değil bir iki kere pingde fırlama yaşadım ama geçti bir daha da olmadı. Zam geldiği için Comnet'e geçtim bin pişman oldum. Şu anda bile video izleyemiyorum. Yüklenmiyor meret speedtest'e girip baksan 100mbps yazar ama gerçekte 1 mbps bile değil şu an...

Comnet'i asla ve asla önermiyorum.

Netspeed kullandım. Fena değil bir iki kere pingde fırlama yaşadım ama geçti bir daha da olmadı. Zam geldiği için Comnet'e geçtim bin pişman oldum. Şu anda bile video izleyemiyorum. Yüklenmiyor meret speedtest'e girip baksan 100mbps yazar ama gerçekte 1 mbps bile değil şu an...
ComNetten bi sorunum yok şuan vaat ettikleri hızın kat ve katını veriyorlar ama zamlar çok sert vuracak şu anlık 3 ay uzattım iki sinide bakalım son fiyatlara bi.

Geri
Yukarı