Comodo Antivirüs kendi uygulamamı virüs olarak algıladı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne yapabilirim bu konuda bilemiyorum yardımcı olur musunuz? GitHub - hilalis/PocketGhostBrowser: OPEN SOURCE WEB BROWSER MADE BY C# Update: Download .exe release in hilalis.xyz/myapps.html burda kodlar herhangi zararlı bir şey eklemedim.
Zararlı gösteriyor diye zararlı olmak zorunda değil OptiFine'a da Edge zararlı diyor. Comodo'nun False/Positive oranı çok yüksek. Eğer bu tarayıcıyı indirmek isteyenler virüslü olduğunu düşünür diye soruyorsan başka bir antivirüs virüs demeyeceği için bir sorun olmaz.

Son düzenleme:
Zararlı gösteriyor diye zararlı olmak zorunda değil OptiFine'a da Edge zararlı diyor. Comodo'nun False/Positive oranı çok yüksek. Eğer bu tarayıcıyı indirmek isteyenler virüslü olduğunu düşünür diye soruyorsan başka bir antivirüs virüs demeyeceğim için bir sorun olmaz.
Tamam teşekkürler cevabınız için. :)
Alıntıla

Kullanmadıysanız antivirus programını devre dışı yapın. Belki bu sorununuzu çözebilir.
Yok o değil de ben antivirüs neden öyle uyarı verdi onu anlamadım :) Bide siz 3.taraf modül deyince ben de antivirüste 3.taraf modül kullandın mı dediniz sandım kendim programda kullanmış mıyım onu sormuşsunuz :D @Kolsuz İtachi

Yazılım geliştiriyorsanız antivirüsler sorun çıkarabilir, hatta yazılımınız (daha önce görülmediyse) inceleme amaçlı firmanın laboratuvarına bile gönderilebilir.

Çalıştığınız klasörü antivirüsün ayarlarından tarama dışı bırakabilirsiniz, en ideal çözüm bu görünüyor.

Yazılım geliştiriyorsanız antivirüsler sorun çıkarabilir, hatta yazılımınız (daha önce görülmediyse) inceleme amaçlı firmanın laboratuvarına bile gönderilebilir.

Çalıştığınız klasörü antivirüsün ayarlarından tarama dışı bırakabilirsiniz, en ideal çözüm bu görünüyor.
Tamam teşekkürler :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı