Comodo Antivirüs nasıldır?

Wolf01

Decapat
Yer
On the island of Lian Yu
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci, Halkla ilişkiler, Yazılımcı
Arkadaşlar merhabalar öncelikle. Comodo Antivirüs nasıldır? Lütfen fikirlerinizi ve önerilerinizi yazın. Ancak lütfen "Sorduğum Antivirüs" dışında yazmayın cevap vermeyeceğim. Teşekkürler herkese şimdiden. Ayrıca Malwarebytes kullanıyorum Karspersky ile olduğu kadar iyi çalışır mı?

Arkadaşlar merhabalar öncelikle. Comodo antivirüs nasıldır? Lütfen fikirlerinizi ve önerilerinizi yazın. Ancak lütfen "sorduğum antivirüs" dışında yazmayın cevap vermeyeceğim. Teşekkürler herkese şimdiden. Ayrıca Malwarebytes kullanıyorum karspersky ile olduğu kadar iyi çalışır mı?

Sistem kaynaklarını çok kullanıyor ve bilinçli bir kullanıcıysanız Defender %99 yeterli oluyor ancak her siteye girip her download linkine tıklıyorsanız Kaspersky kullanmanızı öneririm ama dediğim gibi antivürüs çok da gerekli değil çok kaynak yiyor.

Teşekkürler mesaj yazan herkese.
Sistem kaynaklarını çok kullanıyor ve bilinçli bir kullanıcıysanız Defender %99 yeterli oluyor ancak her siteye girip her download linkine tıklıyorsanız Kaspersky kullanmanızı öneririm ama dediğim gibi antivürüs çok da gerekli değil çok kaynak yiyor.

Bilinçli bir kullanıcıyım. Ancak günümüzde antivirüs şart. Sonuçta insanız bazen gözden kaçabiliyor o yüzden istiyorum zaten. Teşekkürler.

Hocam Kaspersky öneririm. Ben en son Comodo Firewall kullandığında sisteme takılabilir ne varsa hepsi devre dışı kalmıştı. Sistem geri yükleme ile halletmistim.:D

Arkadaşlar merhabalar öncelikle. Comodo antivirüs nasıldır? Lütfen fikirlerinizi ve önerilerinizi yazın. Ancak lütfen "sorduğum antivirüs" dışında yazmayın cevap vermeyeceğim. Teşekkürler herkese şimdiden. Ayrıca Malwarebytes kullanıyorum karspersky ile olduğu kadar iyi çalışır mı?

Kaspersky daha hafif bir antivirüs onu kullan bence.

Ayarlarını iyi yaparsanız harikadır.
Ayarlarını yapamaz iseniz sinir olursunuz.
Neyi ne yaptığınızı biraz bilmeniz gereken bir programdır kısaca.
Firewall'ı sağlamdır ama. Ben memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı