Comodo virüsü buluyor ama kaldırmıyor

serkannx

Centipat
Daha fazla  
Comodo antivirüs programı kullanıyorum, tam tarama yaptığımda bir tane virüs buldu, kaldır dememe rağmen sürekli başarısız oluyor bulduğu şey virüs mü ve tehlikeli mi?

Adsız.png

Comodo antivirüs programı kullanıyorum, tam tarama yaptığımda bir tane virüs buldu, kaldır dememe rağmen sürekli başarısız oluyor bulduğu şey virüs mü ve tehlikeli mi?

Eki Görüntüle 1649165
Virüs Antivirüsü engelliyor olabilir. ya da yanlış bir alarm da olabilir. Başka programları denediniz mi? Kaspersky? MBAM?

Eki Görüntüle 1649165
Benim de başıma geldi. Virüs Antivirüs'ü engelliyordu. Herhangi bir program indirdiniz mi Crack olarak ve onlara herhangi bir izin verdiniz mi?

Hayır, herhangi bir crack program indirmedim kaspersky ile tarama yaptığımda temiz çıkıyor.

Evet tam tarama yaptım, birkaç anti virüs programı ile daha tarayacağım önerdiğiniz bir anti virüs programı var mıdır? İçim rahat etsin. :D

Evet tam tarama yaptım, birkaç anti virüs programı ile daha tarayacağım önerdiğiniz bir anti virüs programı var mıdır? İçim rahat etsin. D

Bunu da bir dene. Hala aynı uyarı gelirse Comodo'dan için rahat etmez ise formatlayabilirsin.

Evet tam tarama yaptım, birkaç anti virüs programı ile daha tarayacağım önerdiğiniz bir anti virüs programı var mıdır? İçim rahat etsin. :D
Denediniz mi?

Son düzenleme:
Kendi dosyasını algılamış olarak görünüyor. Ek olarak CCE yerine Malwarebytes, HitmanPro, Emsisoft emergency kit, ESET Online scanner, Norton Power Eraser, Kaspersky removal tool gibi programlarla taratabilirsiniz.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim, iyi akşamlar dilerim. Konuyu nasıl çözüldü olarak işaretleyeceğim?

Bunu da bir dene. Hala aynı uyarı gelirse Comodo'dan için rahat etmez ise formatlayabilirsin.

Denediniz mi?

Denedim yine aynı şekilde temiz çıktı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı