Company of Heroes 2 mavi ekran hatası ve reset

Sfr

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Kimya Laboratuar Sorumlusu
Coh 2'yi steam üzerinden arkadasımla multiplayer oynuyoruz. Bazen hiç sorun olmuyor ama daha sonradan oyun sırasında benim görüntü donuyor ve sistem ya mavi ekran hatası verip reset atıyor veya biraz bekledikten sonra masaüstüne atıp sağ alt köşede ekran kartı ile bağlantı kesildi ve kurtarıldı diye yazı çıkıyor. Bazı sitelerde baktım ama çözüm yolu bulamadım. Eğer bilgisi olan bir arkadaş yardımcı olursa çok sevinirim.

Sistemim :

• işlemci amd fx 6300 3,5ghz ,
  • anakart asus M5A97 LE R2.0
  • 8gb kingston ram ,
  • 120 gb ssd kingstonhyperx ve 500 gb hdd ,
  • ekran kartı msi ati radeon hd4850

Ekran kartımı değiştirmeyi düşünüyordum bende ama ne alacağıma karar veremiyordum. Sizce sistemime uygun nasıl bir ekran kartı almalıyım?

Bütçe olarak 500 TL gibi bir fiyat gözden çıkarmış durumdayım bu fiyata alabileceğim ve sistemimle performans açısından uyumlu çalışacak bir ekran kartı ne önerirsiniz?

Aşağıdaki 2 karttan hangisini almam daha uygun olur fiyatları birbirlerine çok yakın, neredeyse aynı sayılır.

1.Asus Nvidia GeForce GTX 660 2GB 192Bit GDDR5 (DirectX 11.1) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (GTX660-DC2-2GD5)
2.ASUSHD7870 DIRECTCU II GDDR5 2GB 256BIT AMD RADEON DX11.1 EKRAN KARTI

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı