Connect Game güvenilir mi?

Daha fazla  
Arkadaşlar M3 fareyi alacağım her yerde 2K'den başlarken connect Game'de 1300 sizce alınır mı? Güvenilir midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce bir arkadaşın deneyimi.

Daha önce bir arkadaşın deneyimi.

Bu eski bir konu üzerinden 2 yıldan fazla zaman geçmiş. 2 yılda bir şeyler değişmiştir diye düşünüyorum.

Bu eski bir konu üzerinden 2 yıldan fazla zaman geçmiş. 2 yılda bir şeyler değişmiştir diye düşünüyorum.

Umarım değişmiştir ama sanmıyorum. Şikayetvar'da günümüzde şikayetler hala devam ediyor.

Umarım değişmiştir ama sanmıyorum. Şikayetvar'da günümüzde şikayetler hala devam ediyor.

Şikayetvar iyi bir referans değil her site hakkında Şikayetvar'da kötü yorumlar var. Zaten adı üstünde Şikayetvar bu siteye kimse memnun kaldığı bir şeyi yazmak için girmiyor.

Kesinlikle kötü sakın ürün satın almayın. Mouse ile ilgili bir sorunum var 2 aydır ilgili bir kişi bulamıyorum. Sitelerindeki numara sahte. Mail attım cevap gelmedi. Şikayet vara yazdım aynı şekilde geri dönüş yok. Dün Instagram sayfalarına yazıp sorunumu anlattığım zaman beni engellediler. Almayın aldırmayın.

1699866202108.png

Sakın ama sakın bu mağazadan alışveriş yapmayın. Buradan aldığım klavye 4. ayda bozuldu ve ne telefonlarıma cevap verdiler ne de maillerime.

Geri
Yukarı