Construct 2 Kullanıyorum Diye Dışlanıyorum

147472

Kilopat
Makaleler
3
Esenlikler dilerim arkadaşlar, benim arkadaşlarım ve diğer geliştirici arkadaşlar tarafından Construct 2 kullanıyorum diye dışlanıyorum. Program sürükle - bırak ile programlama yapmadan olaylar üzerinden ve event sheet ile oyun yapman için üretilmiştir.

Programın amacı: Arcade oyun yapmaktır ve amacıma uyduğu için dediğim halde bile bin ton laf yiyorum. Sizce bu cümleleri hak edecek ben ne yaptım?

Beni üzdün öyle diyerek :), eğer sen Construct ile rahat ediyorsan takma, Unity'de onların (veya benim diyeceğim de kesinlikle benim rezil bilgimden daha iyi yaparsın) yapamadığını bir bakmışsın Construct ile yapmışsın.
Yanlış anlama sadece genelleme yaptım, çoğu çevrem senin gibi düşünmüyor hocam. Oyundan çok şu tür cümleler ağrıma gidiyor.

"O: Her ne kadar istemiyor olsanda şuan kullandığın oyun motoruyla duygusal bağın olsada
Profesyonel arenada asla tutunamayacağın bir motor
Şöyle düşün oyunun tuttu zengin oldun stüdyo açtın

Ben: Çok yanlış düşünüyorsun.

O: Doğru düşünen insanlarla muhattap olmanı öneriyorum o zaman. İyi günler
"

@147472 bunu diyenler şimdi milyonluk bütçe ile profesyonel bir oyun geliştiriyor zaten (!), amaç her zaman profesyonel arenada olmak (tek amaç) olmamalı ki RenderWare ile efsane oyunların çıktığını düşünürsek arcade platformda o oyun motoru iş yapar (bence).

@147472 bunu diyenler şimdi milyonluk bütçe ile profesyonel bir oyun geliştiriyor zaten (!), amaç her zaman profesyonel arenada olmak (tek amaç) olmamalı ki RenderWare ile efsane oyunların çıktığını düşünürsek arcade platformda o oyun motoru iş yapar (bence).
Hocam keşke herkes senin gibi düşünse, şuan asıl oyunumu yaparak, hayatıma yön vermiştim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı