CONTAIN Erken Erişim İle Oyuncularla Buluşuyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Contain_1920x1080_Thumbnail.jpg

16 Ocak 2024 tarihinde erken erişime açılacak olan Contain, Türkiye’ye ve ön satışa özel fiyatlandırma ile birlikte Ocak ayının 16’sına kadar 235 TL gibi uygun bir fiyatla satın alınabilecek. İki senelik yoğun bir çalışmanın ardından hayata geçen Contain, taktiksel bir FPS oyunu ve kendi evrenine özgü SCP öğelerini içermektedir. Oyunculara özellikle yavaş ve gergin bir oynanış […]

Devamı: CONTAIN Erken Erişim İle Oyuncularla Buluşuyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Fena değil ama şu an güvenip satın almak için çok erken gibi duruyor. Oyun çıktıktan sonraki güncelleme desteklerine ve yorumlara göre deneyebilirim. Benim çok sevdiğim bir tarz.

Fena değil ama şu an güvenip satın almak için çok erken gibi duruyor. Oyun çıktıktan sonraki güncelleme desteklerine ve yorumlara göre deneyebilirim. Benim çok sevdiğim bir tarz.
Oyun Steam'e erişime açıldığında bu fiyatta olmayacak. Bence erkenden almak mantıklı. Ben Discord sunucularına girdim çok iyi insanlar, güvenimi kazandılar.

Sipariş vermek istediğimde gelen ekranda TR karakter sorunu var. Klavye ayarlarımı değiştirmek işe yaramıyor. Posta adresimi giremiyorum. Bana özel bir durum mu anlamadım?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü contain.png
    Ekran görüntüsü contain.png
    33,5 KB · Görüntüleme: 20

Geri
Yukarı