Contra - Ücra yayınlandı

Ciarus

Hectopat
4 yıllık bir Contra fanı ilk kez Contra'nın bir şarkısını beğenmedi. "ıslak kum"a POP dediler. Nişanlısına "kan sahibi" tarzı bir şey mi yapsın, dedim. "gittin gideli"yi babası için yapmış. Pusu'da da iç dünyasını melankolik bir Rap'le anlatmış dedim. Ama bu...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Contra'yı tanımasam ve şarkı anasayfama gelse büyük ihtimalle sıradan bir POP şarkısı derdim. Şarkının her saniyesi, beat, sözler...her şey POP'u anımsatıyor. Islak kum bu kadar değildi.

Peki Contra neden böyle şarkılar yapıyor?

Birkaç teorim var.
Bu teori aslında çok geçersiz. Çünkü bu şarkılar para getirmiyor. Kan sahibi gibi bir şey 10 15 milyon kadar dinlenecekken, bunlar 2 3 milyon dinleniyor.
Belki de eşi Battle tarzı şeyler yapmayacaksın diye baskı uyguluyordur. Contra'da Rap'i bırakmak istemediği için bu tarz şeyler yapıyordur.
Ben şahsen TIMU322 ile ortak albüm çıkaracaklarını düşünüyorum. Çünkü şu ana kadar ki albümlerini 3 senede bir yapmış.
Contra-inanılmaz 2012.
Contra-hitz and şitz 2015.
Contra- yerden yüksek 2018

Ve sıra 2021'de. Peki albümle bu tarz şarkıların ne alakası var. Bu tarz şarkılar yapması daha kolay, sözleri daha basit şarkılar. Bunları çıkaracak ki albüme ağırlık verebilecek. Aynı zamanda şu anda TIMU322 ile ft 3 kesidi var. Bu da ortak albüm çıkaracakları kanısını güçlendiriyor. Yerden yüksek albümümünden önce de böyle olmuştu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Umarım albüm gelir. Bu arada hocam şarkı çıkınca etiketlerim demiştim. @Eren AK

Geri
Yukarı