Control buga girdi

Frenceskoli

Hectopat
Control oynuyorum ve bu videonun 4:30 dakikasındaki yerdeyim yukarı çıktım adamları öldürdüm. aşağı indim adamları öldürdüm ,orta kattaki adamlları öldürdüm. bütün yaratıkları öldürdüm bunu bayağı 5-6 kere yaptım ama hala kapı açılmadı, bu kapı nasıl açılacak buga falan mı girdi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Control oynuyorum ve bu videonun 4:30 dakikasındaki yerdeyim yukarı çıktım adamları öldürdüm. Aşağı indim adamları öldürdüm, orta kattaki adamlları öldürdüm. Bütün yaratıkları öldürdüm bunu bayağı 5-6 kere yaptım ama hala kapı açılmadı, bu kapı nasıl açılacak buga falan mı girdi acaba?

Bende ayni oyunda gecen soyle bir sorun yasadim Ultra ayarlara aldigimda kaplama hep en dusukte kalıyor bir turlu duzeltemedim.

Videoyu izlemeden çözdüm nerede takıldığınızı ben de dün aynı yerde takıldım. Kapının orada kırmızı küpler var kapı açılana kadar onlara ateş ederek patlatmanız gerek.

Pardon koymayı unutmuşum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

8:50'deki kısma geliyorsunuz ve videoda da gözüken kırmızı küpler yok yani? Doğru mu anladım?

8:50'deki kısma geliyorsunuz ve videoda da gözüken kırmızı küpler yok yani? Doğru mu anladım?
Aynen öyle birazdan tekrar girip deneyeceğim olmassa napıcam bilmiyorum.

Hocam yine aynı videodan baktım kapının orda kırmızı küpler var ama yine bende yok neden olabilir bu ya çık gir falan yaptım yine aynı küpler yok.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı