Control RTX 2060'ı görmüyor

İşletim sistemi
Windows 10

dejavujojo

Hectopat
Merhaba,

Yeni bir laptop aldım içinde iki GPU bulunuyor ve Control oyununa girdiğimde DLSS veya RTX özelliklerini açamıyorum. Özelliğin üzerine geldiğimde DLSS requires an NVIDIA RTX GPU diyor fakat RTX 2060'ım var. Acaba laptop içindeki ikinci GPU'yu görüyor olabilir mi? Bu sorunu çözmem için yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    72,1 KB · Görüntüleme: 102
  • 2.jpg
    2.jpg
    45,2 KB · Görüntüleme: 105
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Yeni bir laptop aldım içinde iki GPU bulunuyor ve Control oyununa girdiğimde DLSS veya RTX özelliklerini açamıyorum. Özelliğin üzerine geldiğimde DLSS requires an NVIDIA RTX GPU diyor fakat RTX 2060'ım var. Acaba laptop içindeki ikinci GPU'yu görüyor olabilir mi? Bu sorunu çözmem için yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkür ederim.

Driver güncelleyebilirsin ki zaten 445.75 ve sonrasında DLSS 2.0 sürümü var.

Bayadır güncelleme yapmaya çalışıyorum sanıyorum. Windows sürücü tipim standart değil DCH imiş fakat siteye girince bunu seçemiyorum ve güncelleyemiyorum.

Geforce experience yükledim. 442.94 sürümü en güncel olan diyor başka da güncelleme sunmuyor.

Bayadır güncelleme yapmaya çalışıyorum sanıyorum. Windows sürücü tipim standart değil DCH imiş fakat siteye girince bunu seçemiyorum ve güncelleyemiyorum.

Geforce experience yükledim. 442.94 sürümü en güncel olan diyor başka da güncelleme sunmuyor.
DDU ile mevcut sürücüyü komple silip internetten güncel sürücüyü indirin.

DDU ile sildim NVidiaya ait şeyleri fakat ardından böyle bir sorun alıyorum. DDU öncesi de aynı sorun vardı zaten. DCH sürücü tipini güncelleme denememe rağmen böyle durum.

Dosya Ekleri

• 3.jpg
    3.jpg
    38,4 KB · Görüntüleme: 89

Geri
Yukarı