Control Türkçe dil komutu çalışır mı?

Daha fazla  
Herkese selam. Hatırlıyorsunuzdur ki Epic Games Rocket League'yi verdiğinde ayarlardan "ek komut satırı değişkenleri" tuşuna bastıktan sonra altta çıkan satıra "-language = trk" komutunu yazdığımızda oyunumuzu Türkçe yapabiliyorduk. Ama ben daha farklı oyunları da denedim olmadı. Acaba Epic Games'in verdiği Control oyununda bu komut çalışır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam hatırlıyorsunuzdur ki Epic Games Rocket League'yi verdiğinde ayarlardan "ek komut satırı değişkenleri" tuşuna bastıktan sonra altta çıkan satıra "-language = trk" komutunu yazdığımızda oyunumuzu Türkçe yapabiliyorduk. Ama ben daha farklı oyunları da denedim olmadı. Acaba Epic Games'in verdiği Control oyununda bu komut çalışır mı?
Rocket League'de zaten Türkçe desteği var siz o komutu yazınca onu aktif etmişsiniz. Türkçesi olmayan bir oyunda o kodu yazınca nasıl Türkçe olsun.

Herkese teşekkür ederim Epic Games'i sık sık kullanmadığım için bilmiyordum zaten söz konusu oyunları da en fazla 2 saat oynamışım iyi günler.

Yamada Epic Games tarafından verilen sürümün tamamen türkçeleştirilmiş hali var değil mi?

İki oyun aynı değilki? Türkçe yama indirerek kullanabilirsin.
Herkese teşekkür ederim Epic Games'i sık sık kullanmadığım için bilmiyordum zaten söz konusu oyunları da en fazla 2 saat oynamışım iyi günler.

Yamada Epic Games tarafından verilen sürümün tamamen türkçeleştirilmiş hali var değil mi?

Geri
Yukarı