Control zorluk düşürülebilir mi?

Oyunda hatırladığım kadarıyla tek zorluk derecesi mevcut ve değiştirilemiyor. Yalnız ayarlarda assist mode diye bir ayar olması lazım. Oradaki ayarları etkinleştirerek oynayabilirsiniz.

Oyun aslında zor değil. İlerledikçe daha da kolaylaşıyor. Tabii yine de zorlanıyorsanız assist modu etkinleştirirsiniz.

Oyunda hatırladığım kadarıyla tek zorluk derecesi mevcut ve değiştirilemiyor. Yalnız ayarlarda assist mode diye bir ayar olması lazım. Oradaki ayarları etkinleştirerek oynayabilirsiniz.

Oyun aslında zor değil. İlerledikçe daha da kolaylaşıyor. Tabii yine de zorlanıyorsanız assist modu etkinleştirirsiniz.

Araştırma burosunda takılı kaldım 6 leveller ben 2

Ayarlara girin. Gameplay sekmesine geçin ve sayfayı aşağı kaydırın. Assist Mode kısmını etkinleştirin ve alttaki ayarları işaretleyin. Hasar azaltma, tek vuruşla öldürme, ölümsüzlük (yine de hasar alıyorsunuz) gibi ayarlar bulunuyor.

Zorluk derecesi yok fakat bir nevi hile koymuşlar oyuna :)

Son düzenleme:
Ayarlara girin. Gameplay sekmesine geçin ve sayfayı aşağı kaydırın. Assist mode kısmını etkinleştirin ve alttaki ayarları işaretleyin. Hasar azaltma, tek vuruşla öldürme, ölümsüzlük (yine de hasar alıyorsunuz) gibi ayarlar bulunuyor.

Zorluk derecesi yok fakat bir nevi hile koymuşlar oyuna :)
Hocam gameplayi izledim, yanlış yöne gidiyormuşum :D.16 kere boşuna öldüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı