Converse ayakkabı alınır mı?

Ayakkabıya 1000 lira verilmez ile Converse'e 1000 lira verilmez çok farklı şeyler. Ayakkabı önemli bir şeydir, ucuza kaçmayın. Günün en az 10 saatini içerisinde geçiriyorsunuz, rahat olmalı. Ayrıca sağlıklı da olmalı. Yıl olmuş 2022, hâlâ çakma ayakkabı muhabbeti dönüyor. Alıyorsanız bile millete tavsiye etmeyin, gidin kendiniz giyin. Çakma ayakkabı alacağıma terlik giyerim daha iyi.

Konuya gelecek olursak, Vans ve Converse gibi ayakkabıların stili benim için güzel olmasa da hoşuna gittiyse alabilirsin. Ben pek sevmiyorum, yapısı gereği kadınlara daha çok yakışan bir ayakkabı modeli bence.
Çakma ayakkabı değil ki, zaten sağlığa bir zararı olsaydı satıştan kaldırılırdı firma da ceza yerdi.
Zamanında kapanan Arow mesela.

Çakma ayakkabı değil ki, zaten sağlığa bir zararı olsaydı satıştan kaldırılırdı firma da ceza yerdi.
Zamanında kapanan Arow mesela.
Çakma ayakkabılar herhangi bir denetimden geçmiyor. Denetimden geçirmeye çalışsalar Nike gelip "Hayırdır?" der çünkü.

ayakkabıya şu kadar para verilmez bu kadar para verilmez diyenleri ciddiye alma, ayak mantarı önemli bir rahatsızlık ve kalitesiz ayakkabılar giyenlerde olur. Converse rahat ayakkabı, ayakların taraklı değilse gönül rahatlığıyla alabilirsin. onun dışında adidas forum mid tasarımı da çok hoş fakat rahatlığı hakkında bilgim yok.

Ben düz taban kaykay ayakkabısı almak istiyorum diyorsan Vans MN ward modelini öneririm old skool ile birebir aynı neredeyse fiyat olarak old skool’dan daha ucuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı