Converse Chuck Taylor All Star alınır mı?

Teşekkür ederim hepinize ayakkabı geldi ama bayağı ince bir derisi var yine çok güzel ayakkabıymış ama bence all star alacağınıza chuck 70 alın. All starın chuck 70e göre daha az ömrü var kolay yırtılabilen bir ayakkabı. Tekrar hepinize teşekkür ederim.

Teşekkür ederim hepinize ayakkabı geldi ama bayağı ince bir derisi var yine çok güzel ayakkabıymış ama bence all star alacağınıza chuck 70 alın. All starın chuck 70e göre daha az ömrü var kolay yırtılabilen bir ayakkabı. Tekrar hepinize teşekkür ederim.

Hortlatıyorum ama nasıl ayakkabı? Bende Converse chuck taylor all star deri olanını almayı düşünüyorumda.

Hortlatıyorum ama nasıl ayakkabı? Bende Converse chuck taylor all star deri olanını almayı düşünüyorumda.

Hocam ben Converse chuck taylor all starın mavisini aldım bir numara büyük aldığım için ayakkabının her iki tarafı yanlardan ve birbirine bakan kısımları yaklaşık 3 ay içinde yırtıldı. Ama yaz için Converse chuck 70in boğazsızını alacağım gibi. Ama ayakkabı görünüş olarak çok güzel duruyor. 1'den fazla ayakkabınız var ise öneririm.

Geri
Yukarı