Converse rahat mı?

KaizenN08

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba,
Bu aralar herkesin ayağında Converse var. Benim de ilgimi çekiyor bu tarz ayakkabılar. Sizce yeterince rahat mı?

Pek rahat ayakkabı sayılmaz. Benim bir ara bağcıksız modeli vardı. İşe giderken kundura giymiş gibi ayağım ağrırdı.

Bu tip ayakkabılar uzun kullanımda gerçekten hiç iyi olmuyor. Converse giymedim fakat yapı olarak benzeyen Vans giyiyordum. Tabanı dümdüz olduğundan uzun süre ayakta kaldığınızda topuk ağrısı yapabilir. Ek olarak kumaşını bilmiyorum fakat pek hava aldığını sanmıyorum, bunun da koku yapma ihtimali var. Günde 3-4 saat giyerim derseniz alınır gibi. Görünüşleri de hoş bence, ne kadar eskimiş bir moda olsa da.
Ek olarak şu an Puma'nın bir spor modelini kullanıyorum, Vans'tan önce de Lumberjack bot giyiyordum. Yolda yürürken gerçekten fark ediyor bu tip modeller. Botta ve şu anki spor ayakkabımda hissetmiyordum fakat Vansları giyerken yoldaki taşlar, sarı engelli yolları vs. hep ayağımda hissettiriyordu ve kötü bir yürüyüş deneyimi sunuyordu.

Valla para verip aldım, kaldı kenarda. Daha sonra Dolap'ta sattım :/
Pekte iyi bir tecrübe edinemedim. Fakat ayak tabanlarımı uzun süre yürümelerde ağrıtmaya başlamıştı, vurma yok ama bir ağrı giriyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı