COOLAR MASTER HYPER 412S mi T4 mü ?

OrTiKaN

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Ever arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi hangi işlemci soğutucusunu almalıyım? Bu ikiside kasama sığar mı? Kasamın markasını bilmiyorum ama fotoğraf atacağım. Eğer kasama sığmazsa yeni kasa alıcam. Şimdiden herkese teşekkürler
10363913_402456436559894_4303429006748135352_n.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim hiç uğraşma 412s mi, t4 mü diye. Cooler master hyper 212 evo al, hyper 412 pwm al derim ama biraz büyük seninkine sığar mı bilemem.

Vatandan alıcam Vatandan alacağım için sadece bu seçenekler var. Hangisini önerirsiniz ?

Max 120 oraya gidip alacağım kapıda odeme ile falan fazladan ucret vermek istemiyorum. İşten donerken yol ustundeyken alayim diyorum. Peki contac 30 nasildir ?

Contac 30'da iyidir giriş seviye için, ama sen cpu'nu söle bana ayrıca o.c. yapıyor musun? :)

İslemcim intel core 2quad q9400 ustunde orjinal fani var ve ocsuz. 2,66-2,67 ghz'de kullaniyorum ama sogutu alinca overclock yapacam.

Vatandan thermaltake nic c4 alabilirsen onu al. Fan hızını el ile kontrol ediyorsun, yok alamam dersen hyper 412 al Vatandan gayet rahat işini görür.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı