Cooler Master 600W Elite V4 80+ Plus PSU nasıl?

High Power olan 630W verebiliyor 12V kanalından, Zalman ise 648W veriyor, yani Zalman daha fazla veriyor aslında 😀

Ben de ZM650 öneririm, o fiyata gerçekten kaliteli bir ürün.
Fiyatına bakınız isterseniz. İki ürünü alabilirsiniz. Her iki PSU sisteminizi besler.

Fiyatına bakınız isterseniz. İki ürünü alabilirsiniz. Her iki PSU sisteminizi besler.
Ne yapmaya çalıştığınızı anlayamıyorum gerçekten, mesajınızı düzenleyip orada yazan "Sistemi güncelleyecekseniz High Power olanı alın" yerini silip ben haksızmışım gibi üstüne mesaj yazıyorsunuz. Aynı şeyi dün gece de yaptınız, hatanız varsa kabul edin ya da yalan söylemeyin!

Ne yapmaya çalıştığınızı anlayamıyorum gerçekten, mesajınızı düzenleyip orada yazan "Sistemi güncelleyecekseniz High Power olanı alın" yerini silip ben haksızmışım gibi üstüne mesaj yazıyorsunuz. Aynı şeyi dün gece de yaptınız, hatanız varsa kabul edin ya da yalan söylemeyin!
Kardeşim ne güncellemesi? 30 saniye sonra düzenledim mesajımı yazdıktan sonra? Ne istediğini anlamıyorum. 50 TL daha ucuza iyi bir PSU var. Senin ne yapmak istediğini bilmiyorum.

İleride sistemini yükseltmek istiyorsan High Power'i alabilirsin.
High Power, Zalman'a göre daha güçsüz. Çünkü H. Power, 12V kanalından 630W verirken, Zalman, 12V kanalından 648W verebiliyor. Orada verilen ''W'' değerine değil de 12V kanalından verdiği
değere baksaydınız keşke. Bu durumda kullanıcı, eğer ileride yükseltme yapacak ise Zalman'ı, yapmayacak ise H. Power'ı tercih etmeli.

Yeni konular

Geri
Yukarı