Cooler Master Box 5 Lite Kaç adet fan ile geliyor?

Sadece 1000 adet mi geldi? Daha sonra tekrar gelecek değil mi?

Phanteks p400 + 250tl PSU yerine sinerjide bulduğum 480 tl ye bunu almak daha mantıklı mıdır? Bir de ayrıca orda 4 fan ile mi geliyor ?

Sadece 1000 adet mi geldi? Daha sonra tekrar gelecek değil mi?
Bu kasa 1000 geliyor yazmadım, enaz 1000 adet geldiği için özelleştirebiliyoruz. Yanlış ifade ettiysem kusura bakmayın. Lite 5 1000 den fazla geldi.
Demek istediğim yurtdışından siapriş üzerine 3-4 tane getiren nano firması istediği değişikliği yapamaz, bunu anlatmak için yukarıdaki örneği verdim.

Phanteks p400 + 250tl PSU yerine sinerjide bulduğum 480 tl ye bunu almak daha mantıklı mıdır? Bir de ayrıca orda 4 fan ile mi geliyor ?
Lütfen bu cümleyi okuyun
"Toparlamak gerekirse Türkiye'den aldığınız Lite 5 kasalarda önde 3 kırmızı led fan arkada 1 tane standart fan ve Masterwatt 600w psu gelir ( nano daki ürün hariç)."
CoolerMaster MasterBox Lite 5 80+ 600W USB 3.0 Pencereli MidTower Kasa
Daha mantıklı mıdır değil midir kısmını arkadaşlar değerlendirsin, biz başka bir marka hakkında yorum yapmayalım

Son düzenleme:
Sonuç olarak arkadaşlar bu kasa 4 fan ilemi geliyor. RGB modelinide gördüm. Renk değiştirmek için hep Bios'a mı girmemiz gerek. Ve nerden alırsak 4 fanla gelir.

Sonuç olarak arkadaşlar bu kasa 4 fan ilemi geliyor. RGB modelinide gördüm. Renk değiştirmek için hep Bios'a mı girmemiz gerek. Ve nerden alırsak 4 fanla gelir.
Türkiye'den Nanokatalog dışı yerlerden alırsan öyle gelir.

"Toparlamak gerekirse Türkiye'den aldığınız Lite 5 kasalarda önde 3 kırmızı led fan arkada 1 tane standart fan ve Masterwatt 600w psu gelir ( nano daki ürün hariç)."

RGB modelini alırsak, Bios' a giriptemi renk değişimi sağlıyoruz. Zor gözüküyor yeniden başlat biostan ayarla.

RGB modelini alırsak, Bios' a giriptemi renk değişimi sağlıyoruz. Zor gözüküyor yeniden başlat biostan ayarla.

Anakartın rgb headerına bağlıyorsunuz, anakartın RGB yazılımı ile sync şekilde çalışıyor ve windowstan ayarlıyorsunuz.
Anakartın rgb headerı yoksa bu kontroller ı kullanabilirsiniz.
RGB LED Controller | Cooler Master

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…