Cooler Master CH 321 kafama baskı yapıyor

cLmaks

Hectopat
Başlıkta da belirttiğim üzere kulaklık kafama fazla baskı yapıyor ve 1 saat kullanım sonunda kulaklarım çok acıyor. Letgo ve sahibinden sitelerinde 270 TL'ye ilana koydum 1 haftalık ürünü ancak mesaj atan bile yok. Ürünü satamazsam yeni kulaklık da maalesef alamam. Kulaklığın yaptığı bu baskıyı azaltmanın bir yolu var mı? İtopya'yı aradığımda herhangi bir değişim veya iadenin yapılamayacağını söylediler.

Başlıkta da belirttiğim üzere kulaklık kafama fazla baskı yapıyor ve 1 saat kullanım sonunda kulaklarım çok acıyor. Letgo ve sahibinden sitelerinde 270 TL'ye ilana koydum 1 haftalık ürünü ancak mesaj atan bile yok. Ürünü satamazsam yeni kulaklık da maalesef alamam. Kulaklığın yaptığı bu baskıyı azaltmanın bir yolu var mı? İtopya'yı aradığımda herhangi bir değişim veya iadenin yapılamayacağını söylediler.
Cooler Master CH321 USB Ses Kartlı Mikrofonlu RGB Oyuncu Kulaklığı | ITOPYA

Sıfırı zaten o fiyata kimse senden tabiki almaz. Saçma fiyat biçmişsin ürününe. Ne kadar da yeni aldım desen artık 2. el.

Ha adıma fatura keseceksen, kargoyu ücretsiz yapacaksan alayım o fiyata.
Ne kadar garantisi olursa olsun ürün bozulup para iadesi istendiğinde para faturadaki hesaba yatar bu da 2. elde bir dezavantaj. Ürünü denedin-kullandın hijyen konusuna değinmiyorum bile özellikle şu pandemi döneminde.

Hayırlı akşamlar.

Nasıl esnettin? Metali ne kadar gergin tuttun bir de zararı olur mu bunun sence?

Kulaklığın metalinin ortasından iki elim ile sağ ve sol taraftan yukarı doğru çekerek esnettim. Kulaklık ne zaman kafamı sıkmayı bıraktı o zaman esnetmeyi bıraktım.

Cooler Master CH321 USB Ses Kartlı Mikrofonlu RGB Oyuncu Kulaklığı | ITOPYA

Sıfırı zaten o fiyata kimse senden tabiki almaz. Saçma fiyat biçmişsin ürününe. Ne kadar da yeni aldım desen artık 2. el.

Ha adıma fatura keseceksen, kargoyu ücretsiz yapacaksan alayım o fiyata.
Ne kadar garantisi olursa olsun ürün bozulup para iadesi istendiğinde para faturadaki hesaba yatar bu da 2. elde bir dezavantaj. Ürünü denedin-kullandın hijyen konusuna değinmiyorum bile özellikle şu pandemi döneminde.

Hayırlı akşamlar.
Ürünü aldığımda 340 tl idi güncel fiyatını kontrol etmeyi kimse yazmayınca bırakmıştım. Sizce mantıklı fiyatlandırma nasıl olmalı?

Geri
Yukarı