Cooler Master ch 321 vs eksa E900 Pro

Bütçe
300
Yer
kendiside bilmiyor
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Ben yeni bir kulaklık alacağım bu 1 veya 2 hafta içinde aklıma takılan 2 model var. Biri Cooler Master ch 321 birisi ise eksa E900 Pro. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?

Ve drop Plus'ta 5.ürün

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Ben yeni bir kulaklık alacağım bu 1 veya 2 hafta içinde aklıma takılan 2 model var. Biri Cooler Master ch 321 birisi ise eksa E900 Pro. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?

Ve drop Plus'ta 5.ürün
Hocam bunda kazanan seçilemedi. Biri CH321 der biri E900 Pro der. Ben E900 Pro diyenlerdenim.

E900 Pro genel olarak daha üstün. Mikrofon kalitesi daha iyi ve iyi-kötü bir yazılımı var. Ses seviyesinin de daha yüksek olduğunu söyleyebilrim, hatta son ayarda dayanılmaz ses çıkartıyor ve dip ses oluşturuyor. Yanında deri çantanın da olduğunu söylememe gerek yoktur sanırım :) Bunlar emin olduğum bilgiler, CH321'i kullanmadığım için yorum yapamayacağım. Ben olsam E900 Pro alırdım, ki aldım da :)

E900 Pro genel olarak daha üstün. Mikrofon kalitesi daha iyi ve iyi-kötü bir yazılımı var. Ses seviyesinin de daha yüksek olduğunu söyleyebilirim, hatta son ayarda dayanılmaz ses çıkartıyor ve dip ses oluşturuyor. Yanında deri çantanın da olduğunu söylememe gerek yoktur sanırım :) bunlar emin olduğum bilgiler, CH321'i kullanmadığım için yorum yapamayacağım. Ben olsam E900 Pro alırdım, ki aldım da :)

Bende E900 Pro düşünüyordum çünkü hem daha kibar duruyor ve çanta vb olduğu için ch 321 çok kaba duruyor ondan dolayı E900 Pro da kararlıyım şu anlık.

Kendimde kullanıyorum kesinlikle E900 Pro.

Dosya Ekleri

• image0.jpg
    image0.jpg
    104,9 KB · Görüntüleme: 55

Geri
Yukarı