Cooler Master CH321 incelemesi

Bu incelemede Cooler Master'ın CH321 adlı kulaklığını inceleyeceğim. Kulaklığı bir süredir kullanıyorum. Şu anlık kendisini yalnızca İtopya'dan alabiliyorsunuz.

Kulaklık hakkında ilk söyleyeceğim şey çok rahat olması günde 8-9 saat kadar kullanıyorum ve bir ağrı/acı oluşmuyor ancak alırken denemde fayda var forumdaki birkaç kişinin kulaklarını rahatsız etmiş. Ayrıca mikrofonu fiyatına göre gayet iyi. Oyunlarda ses kasma ile bir problem yaşamamakla birlikte dip ses sorunu da yaşamadım. Kendisi USB ile bağlanıyor mikofonun ucunda kırmızı bir ışık yanıyor. Işıklı logosu da gayet hoş. Kendisi tak çalıştır bir kulaklık programı yok. PS4 ile uyumlu denedim onayladım.

Burgulu kablosu örgü olmasa da kalın ve sağlam kopacak hissi vermiyor. Mikrofonunu istediğiniz yöne hareket edebiliyor ama çıkarılamıyor ayrıca mikrofonun kapatılamaması da kötü olmuş. Ses tekerleği konusuna gelirsek biraz daha dışarı çıkık olabilirmiş sesi çoğunlukla kulaklık üzerinden kısıp açtığım için bu biraz kötü oldu. Ayrıca kafa bandı ayarlanamıyor ama bu benim için eksi değil çünkü bir kere ayarlayıp öyle kullanıyorum. Ayrıca kafaya sıkmıyor ne gevşek ne sıkı halde duruyor benim için gayet rahat olduğunu söyleyebilirim. Ama kafa şekline göre değişir bu rahatlık meselesi. Bu arada söylemeden geçmeyeyim kulak pedi ve kafa bandı deriden üretilmiş. Kulaklık gayet hafif.

Ses kalitesi beni memnun etti basslarda aynı şekilde. Sesi gayet yüksek verebiliyor hatta en yüksek seste mini hoparlör olarak kullanabiliyorum. Ama normal haldeyken dışarıya fazla ses vermiyor.

Benim 10 üzerinden puanıma gelecek olursak.
Çıkarılamayan ve kapatılamayan mikrofon -1
Örgülü olmayan kablo -0, 5
Herkese uygun olmaması -1
Ses tekerleği -0, 5
Yani bu kulaklığa puanım 10 üzerinden 7

Kulaklığın linki:

bu benim ilk incelemem olduğu için bir şeyleri atlamış olabilirim ban hatalarımı gösterirseniz sevinirimbu ayrıca 1000. mesajım oldu bu incelme buradan herkese sevgiler

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı