Cooler Master CH321 vs Gamepower Fujin

Ben CH321 kullandım uzun bir süre, 7.1 var ancak mikrofonu çok ses alıyor dışarıdan.

Hocam Cooler Master'ı bilmiyorum lakin fujin hem daha güncel, hem de mikrofon kalitesi çok iyi. @CBum hocamız kullanmış, mikrofonun dışarıdan çok ses alması kötü bir şey, özellikle Discord'da karşı tarafı çok rahatsız ediyor. Fujin alın derim.

İkisi arasında kaldım. Hangisi daha iyidir? CH321'de 7.1 var mı? Mikrofonu gürültü engelleyicili mi?

Fark etmiyor ikisi de sanal Surround 7.1 de bu fiyatlara gerçeği yok diye biliyorum.
Ben CH321 kullanıyorum 1.5 senedir memnunum evet mikrofonu biraz ses alıyor dışarıdan ama bununla ilgili bir problemim yok şahsen o seste güçlü gelirse alıyor ufak sesleri alması zor özellikle gürültü engelleyici falan kullanılıyorsa.

Fark etmiyor ikisi de sanal Surround 7.1 de bu fiyatlara gerçeği yok diye biliyorum.
Ben CH321 kullanıyorum 1.5 senedir memnunum evet mikrofonu biraz ses alıyor dışarıdan ama bununla ilgili bir problemim yok şahsen o seste güçlü gelirse alıyor ufak sesleri alması zor özellikle gürültü engelleyici falan kullanılıyorsa.

Arkadaşın da dediği gibi fujin güncel denenebilir zamanında Gamepower ile bir tecrübem oldu şahsen ben ön yargıyla yaklaşıyorum almak istemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı