Cooler Master CK 350 alınır mı?

N Y R O

Hectopat
Arkadaşlar selam.
Yaklaşık 550 600 TL maximum olarak bir bütçem var.
RGB ve mekanik ya da optik bir klavye almak istiyorum.
İnternette araştırırken Rampage Ultimate Gamepower saber falan gördüm.
Ancak Gamepower asla almam da Rampage Ultimate çok iyi geldi gözüme hem RGB hem de optik mekanik olması.
Ama kimse Rampage önermiyor burada Cooler Master CK350 al diyorlar baktım outemu Red Switch RGB falan bence güzel dedim ama yine de size bir sorayım.
Sizce Rampage Ultimate mi Cooler Master CK350 mi
Ya da başka bir önerisi olan var mı (o paraya daha iyisini alırsın diyenler)

Tabi ki ck350. Her yerde önerdiğim bir klavyedir. O fiyata sana 1000 TL klavye hissi veriyor, daha ne olsun. Şimdiden hayırlı olsun.

Ben de almayı düşünüyorum fakat bazı yorumları okudum tuşlarda çınlama yay sesi varmış o nasıl olacak var mı yay sesi.

Bazen yorumlar çok abartılabiliyor. Ben sorun var mı bilmiyorum, ama cidden çok kaliteli. Bütçenin biraz altında bir klavye önerebilirim. Trust GXT 890 alabilirsin. 250 TL. CK350 ile denk değil, ama o da iyidir.

Kuzenim bu klavyenin blue switch versiyonunu kullanıyor ve gayet memnun. Kendim de gittiğimde kullanıyorum ve şikayetim olmadı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı