Cooler Master CK350 Red Switch Klavye Alınır Mı?

Melille

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Klavyemin tuş basma ömrü bitmeye başladığından yeni klavye almaya karar verdim. Aklımda şu anda başlıkta belirttiğim model var, sizce artı ve eksileri nelerdir ? Özellikle kullanan arkadaşlar varsa tecrübelerini aktarmalarını rica ediyorum. Ayrıca bundan başka aynı fiyat civarında önerdiğiniz model varsa belirtebilirsiniz. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Not: Gamepower Katana Red Switch klavye de var çok daha ucuz fakat markanın ürünlerinin genel kalitesinden dolayı tercih etmeyi düşünmüyorum, yine de size de sormak istedim.

MSI GK60 sadece kırmızı ışıklı modeli var diye biliyorum RGB olan modeli GK70.
Teşekkür ederim önerin için. Benim ellerim biraz ağır olduğu için Outemu daha iyi olur diye düşünüyorum, onlar biraz da akuvvet istiyormuş. (Şu anda kullandığım klavyede Outemu Blue Switch var basımında pek zorlandığım söylenemez)

Arkadaşlar merhaba. Klavyemin tuş basma ömrü bitmeye başladığından yeni klavye almaya karar verdim. Aklımda şu anda başlıkta belirttiğim model var, sizce artı ve eksileri nelerdir ? Özellikle kullanan arkadaşlar varsa tecrübelerini aktarmalarını rica ediyorum. Ayrıca bundan başka aynı fiyat civarında önerdiğiniz model varsa belirtebilirsiniz. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Not: Gamepower Katana Red Switch klavye de var çok daha ucuz fakat markanın ürünlerinin genel kalitesinden dolayı tercih etmeyi düşünmüyorum, yine de size de sormak istedim.
Aldın mı, memnun musun?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı