Cooler Master Cm Storm Devastator Nasıldır ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

devastator setimizle ilgili detaylı bilgi ve fotoları FB sitemizde bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve tam arka aydınlatmalı bir set düşünüyorsanız size Devastator önerebilirim.

Cooler Master Türkiye | Facebook
Oncelikle merhaba diyorum. Klavye ve mouse seti hakkinda kucuk bir sorum olacak; bu klavye Turkce midir? Baktigim resimlerde Enter tusunun buyuk olmadigini gordum. Acaba bu durum yurtdisindaki klavyelerde mi boyledir yoksa her yerde sadece İngilizce klavye mi bulunmakta? Eger klavyenin Enter tusu buyuk olan versiyonu varsa satin alacagim. Ama yoksa daha yeni aldigim klavyeme devam edecegim.

Cabuk cevaplarsaniz mutlu olurum, iyi gunler... :)

Kendim bizzat kullanıyorum. Gayet memmunum. Ama klavyeyi ezbere bilmeniz gerekli. Mâlum Türkiye pek düşünülmediği için yurtdışına göre tasarlanmış. @MSNuhut sorunun cevabını farkında olmayarak verdim :) .

Kendim bizzat kullanıyorum. Gayet memmunum. Ama klavyeyi ezbere bilmeniz gerekli. Mâlum Türkiye pek düşünülmediği için yurtdışına göre tasarlanmış. @MSNuhut sorunun cevabını farkında olmayarak verdim :) .
Klavyeyi tabii ki de ezbere biliyorum :) . Ama klavyenin Türkçe karakter içermesi ve en önemlisi de Enter tuşunun büyük olması benim için önemli. Hayatım boyunca hiçbir zaman enter tuşu küçük olan bir klavye kullanmadığım için alışmak da benim için zorlu olacaktır.

@Serpenos acaba klavyede Türkçe karakterlerin hepsi bulunmakta ve ayrıca enter tuşu büyük müdür?

Klavyeyi tabii ki de ezbere biliyorum :) . Ama klavyenin Türkçe karakter içermesi ve en önemlisi de Enter tuşunun büyük olması benim için önemli. Hayatım boyunca hiçbir zaman enter tuşu küçük olan bir klavye kullanmadığım için alışmak da benim için zorlu olacaktır.

@Serpenos acaba klavyede Türkçe karakterlerin hepsi bulunmakta ve ayrıca enter tuşu büyük müdür?
Merhaba,

ürün ingilizce olduğu için enter tuşu ufak. TR versiyonu olmadığı için de enter tuşu büyük versiyonu bulunmuyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı