Cooler Master COSMOS C700P Kasa RGB Sorunu

Chavushh

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Teknisyen
Birkaç gün önce almış olduğum kasada bir problem yaşıyorum. COSMOS C700P kasamda ön panele 3 adet, üst panele 3 adet ve bir de arka egzoz fana 1 adet CM master fan Pro RGB satın aldım. Bilindiği üzere COSMOS kasanın kendi fan kontrolcüsü bulunuyor. Fanları bağladığımız zaman kontrolcü bozuluyor. Acaba kaldırmıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bozulmaktan kastınız nedir? Detaylı açıklayın lütfen.

Merhaba, konuya Facebook sayfamız üzerinden de yanıt verilmiş. Kontrolcüye çok fazla fan ve led bağladığınız için oluyor. Kontrolcünün desteklediği gibi 5 adet fan bağlarsanız sorun yaşayacağınızı düşünmüyoruz. Fazla yükten dolayı bozulmuş olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, konuya Facebook sayfamız üzerinden de yanıt verilmiş. Kontrolcüye çok fazla fan ve led bağladığınız için oluyor. Kontrolcünün desteklediği gibi 5 adet fan bağlarsanız sorun yaşayacağınızı düşünmüyoruz. Fazla yükten dolayı bozulmuş olabilir.
Merhaba bende buradan sorayım. Cooler master c700p aldım kontrolcüye bağlantıları olması gerektiği gibi yaptım fakat ledler beyaz yanıyor tıkladığımda sarı oluyor ve geri beyaza dönüyor. Bir bug veya arıza var sorunu saatlerdir çözemiyorum. Denk geldiğiniz bir sorun mudur ?

Öncelikle bu forum sahiplerine buradan çok teşekkür ediyorum

Ayni sorun bende de var ama arkadaş gibi bir bağlantı yapmıyorum kasanın kendi 3 adet fanı birde kasanın kendi rgp LED bağlantısını yapmama rağmen kontrolcüsü anında bozuluyor
Yardımcı olurmsunuz

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı