Cooler Master Devastator Seti Alınmalı mı?

O fiyat seviyesinde başka oyuncu klavyesi + mouse olarak Everest gibi kalitesiz markalar var. O markalar yerine bu tercih edilebilir gözüküyor. İmkanın varsa mağazada denemeni veya incelemelere göz atmanı tavsiye ederim.

İncelemeler'e göz attım açıkcası, beğendim de klavyeyi. Çok güzel gözüküyor, merak ettiğim acaba mavi dışında da renk oluyor mu acaba bir bilginiz var mı? Bazılarında kırmızı, bazılarında ise mavi oluyor, youtube'de gördüğüm incelemelerde.

Ürünü aldınız mı? Benimde almak istediğim bir ürün. Net bir bilgi bulamadım klavye Türkçe mi acaba?

Bugün senin aldığın ürünün stok kodunda ui mi yazıyor? Bugün inventus da ilanı gördüm, Türkçe diyordu ve kodu ti.

Bugün senin aldığın ürünün stok kodunda ui mi yazıyor? Bugün inventus da ilanı gördüm, Türkçe diyordu ve kodu ti.

Bilemiyorum, youtube'dan incelemelerine baktığımda ingilizce klavye olduğunu gördüm emin de değilim fakat yinede siz incelemelere göz atabilirsiniz.

Açıkcası bu bu seti satın almadım fakat çok hoş ve kaliteli sete benziyor. Bu fiyat aralığındaki alınabilecek en iyi klavye mouse seti bence.

Sağol hocam kusura bakma, başından beri aldığını düşünerek yorum yapıyordum. Demekki mesajlarını tam okumadım. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı