Cooler Master Elite V3 600W alınır mı?

Coldbreawer

Centipat
Arkadaşlar, yeni sistemim için Cooler Master Elite V3 600W almayı düşünüyorum. Önerir misiniz?

Ryzen 5 1600.
Sapphire RX580 8 GB.
Gigabyte B450M S2H.
2X Corsair Vengeance LPX 8 GB 3000MHz.

Biraz abartmış olabilirim ama yani öyle aman aman bi abartma değil geldiğinde böyle şeylerde görüceksindir.Bakın burda size kaç kişi almayın diyo bunlar firmayı kötülemek için yapmıyorlar kullandıkları mallardan sonra değerlendirme yaptıkları için diyorlar hepimiz neredeyse elinden bir rampage geçmiştir.Benden geçmedi doğrusu ama birçok kişide gördüm.Önermiyorlar işte sizde almayın bu kadar basit üstüne istersen 100-200 tl fazla koy iyi bitane al derim.

Arkadaşlar, yeni sistemim için Cooler Master Elite V3 600W almayı düşünüyorum. Önerir misiniz?

Ryzen 5 1600.
Sapphire RX580 8 GB.
Gigabyte B450M S2H.
2X Corsair Vengeance LPX 8 GB 3000MHz.
Dostum bende dün 290 liraya İncehesap'tan sipariş verdim. 2.el de milyon tane satıcıya mesaj attım. Hiçbiri ya pazarlık yapmadı ya da malın kusurları vardı. 0 olarak araştırmak istedim yine yok. Her şey aşırı pahalı ve benim de bütçemi aşıyordu. Bende buna denk geldim ve sipariş verdim. Artık kötü olsa da yapacak bir şey yok diyorum ama Coolermaster bu, sorun yaşamam.

Dostum bende dün 290 liraya İncehesap'tan sipariş verdim. 2.el de milyon tane satıcıya mesaj attım. Hiçbiri ya pazarlık yapmadı ya da malın kusurları vardı. 0 olarak araştırmak istedim yine yok. Her şey aşırı pahalı ve benim de bütçemi aşıyordu. Bende buna denk geldim ve sipariş verdim. Artık kötü olsa da yapacak bir şey yok diyorum ama Coolermaster bu, sorun yaşamam.
Alayım mı memnun musunuz ?

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı