Cooler Master H500M stokları neden yok?

samet sait

Decapat
Çok profesyonel bir sistem toplayacağım fakat aradığım kasa yaklaşık 2-3 hafta, belki de 1 aydır stoklarda yok. Üretimi mi durduruldu yoksa yaza doğru stoklara gelir mi tekrar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok profesyonel bir sistem toplayacağım fakat aradığım kasa yaklaşık 2-3 hafta, belki de 1 aydır stoklarda yok. Üretimi mi durduruldu yoksa yaza doğru stoklara gelir mi tekrar?

Sinerji'ye mesaj atıp sormanız gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende arıyorum. Ama yok en son Hepsiburada vardı alacaktım.
Virüs mevzusu patladı.
Neyse dedim beklerim elbet indirim olur.
Bu konuyu görünce favorilerime bakayım dedim her yerde tükenmiş Cooler Master'a sormak lazım.

Amazon.de satıcı Amazon olarak almıştım. Bana maliyet olarak indirimler ile 550 TL'ye gelmişti 1 sene önce aldım. Siz şimdi almak isteseniz 2.000 TL'den daha fazla ödersiniz gümrük vergisi %47 gibi hesaplanıyor.

Amazon.de satıcı Amazon olarak almıştım. Bana maliyet olarak indirimler ile 550 TL'ye gelmişti 1 sene önce aldım. Siz şimdi almak isteseniz 2.000 TL'den daha fazla ödersiniz gümrük vergisi %47 gibi hesaplanıyor.

550 TL'ye iyi almışsınız:D ben 3250 TL gördüm nanakatologda:D. Boş hali Amazon'de 249 dolar :D oda 1750TL gibi rakam yapıyor üzerine gümrük falan eklersek:D 2200 TL'ye kadar çıkabiliyor:d.

Yeni konular

Geri
Yukarı