Anakart değişimi sonrası hoparlör çalışmıyor

zek0303

Kilopat
Daha fazla  
Anakart
ASRock B660M PRO RS
Merhaba.

1+1 bir hoparlörüm 3.5mm jack girişi ile anakarta takılı. Eski anakartımda sorunsuz çalışıyordu ancak anakartımı ASRock B660M Pro RS ile değiştirdikten sonra hoparlörden neredeyse hiç ses gelmiyor. Ne olur ne olmaz diyerek arka taraftaki bütün jack girişlerinde denedim, ayrıca kasanın ön taraftaki jack girişinde de denedim ancak ses gelmemeye devam ediyor. Driverlar da kurulu olmayan bir şey gözükmemektedir.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    42,4 KB · Görüntüleme: 28
  • Ekran görüntüsü 2023-04-17 210533.jpg
    Ekran görüntüsü 2023-04-17 210533.jpg
    96,5 KB · Görüntüleme: 24
Anakartınızın kendi sitesinden ses driverını indirebilirsiniz, bana da aynısı olmuştu. Eğer olmazsa Realtek'in driverını deneyebilirsiniz.

Anakartınızın kendi sitesinden ses driverını indirebilirsiniz, bana da aynısı olmuştu. Eğer olmazsa Realtek'in driverını deneyebilirsiniz.

Muhtemelen böyle çözülür. Bu olmuyorsa da 3.5mm'yi monitörünüzün kulaklık çıkışına takabilirsiniz.

Buradan Realtek'i indirip kurdum ama sorun devam etti. İndirmem gereken benim görmediğim başka bir driver mı var acaba?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-04-17 213228.jpg
    Ekran görüntüsü 2023-04-17 213228.jpg
    182,5 KB · Görüntüleme: 11
Merhaba aynı sorunu yaşıyorum. Çözebildiniz mi? Biraz zaman geçmiş ama...

Yeni konular

Geri
Yukarı