Cooler Master HTK-002 vs Cooler Master mgx-ZOSG-N15M-R2

Nasıl süreceğim hala emin değilim. Yayma kartı ile gelecekmiş, 2 üründe. İşlemcinin ortasına ne kadar sıkıp yayayım?

Ben 1:43'de başlayan yöntemi uygulamıştım daha önce güzel sonuç vermişti. Videonun tamamına bakabilirsin. Önemli olan kısım "az mı oldu acaba?" deyip sıva yapar gibi boca etmemek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5 senelik kuru macundan iyidir ama sürdük demek için üretilmiş. Değerleri bunu ifade ediyor.
105 dereceden ne kadar düşürebilir sıcaklığı. Kardeşimin bilgisayarı da 105 derece görüyor. Sistemi kötü değil yanlış anlaşılmasın, biraz bakımsız.

Fikirlerinize katılmıyorum. İletim katsayısı 0.8 olan ile 8 olanın arasında devasa fark oluyor.

Kastettiğim MX-4 gibi termal macunlardı isimsizler değil. Hem 500 yıllık bilgisayara süreceği termal macun kadar sirkülasyon ayarı da farkedecektir. Eğer efektif bir soğutma isteniyorsa farklı işlemci soğutucusu alması en iyi seçenek.

@326001 termal macunu güzelce uygularsan ölümcül sıcaklığın altına iner ama eski bir bilgisayarda çok güzel sonuçlar da bekleme. İkinizde de masaüstü var diye düşünerek; tahminimce eski tip kasanın sirkülasyonunun ve bilgisayarla yaşıt bir güç kaynağının genel sıcaklığı artırması çok normal. Güzelce kasa ve fan temizliğinizi yapın, termal macunu videodaki gibi hangisi uygunsa uygulayın. Bir nebze insanı değerlere ulaşırsınız.

@326001 termal macunu güzelce uygularsan ölümcül sıcaklığın altına iner ama eski bir bilgisayarda çok güzel sonuçlar da bekleme. İkinizde de masaüstü var diye düşünerek; tahminimce eski tip kasanın sirkülasyonunun ve bilgisayarla yaşıt bir güç kaynağının genel sıcaklığı artırması çok normal. Güzelce kasa ve fan temizliğinizi yapın, termal macunu videodaki gibi hangisi uygunsa uygulayın. Bir nebze insanı değerlere ulaşırsınız.
Bu sistem 1.5 ay benle zaten. 1.5 ay oyun oynayayım bana yeter. Dayımın oğluna ödünç verdiğime pişman oldum bilgisayarımı. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı