Satılık Cooler Master Hyper 212 Evo

İntel Core İ5 6600K'da orta seviye bir işlemci ;)

SilverStone Tundra TD02-E gayet kaliteli soğutucu. Eğer bunu satıp sıvı soğutma alacaksanız SilverStone alabilirsiniz. Ben de İ5 6600K tabanlı bir sisteme geçeceğim bu yamulma olayından sonra sıvı soğutma almayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
SilverStone Tundra TD02-E gayet kaliteli soğutucu. Eğer bunu satıp sıvı soğutma alacaksanız SilverStone alaiblirsiniz. Ben de İ5 6600K tabanlı bir sisteme geçeceğim bu yamulma olayından sonra sıvı soğutma almayı düşünüyorum.
Aynı şekilde bende. Satayım hemen alacağım.

Satış güncel.

Satış güncel.

Crossahir ıv formula uyar mı? Cooler master 212 EVO.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben de bu soğutucudan kullanıyorum. İşlemciyi nasıl yamultabileceğini anlamış değilim. Anlayamama nedenim ise soğutucunun işlemci üzerinde değil de kendi ayakları üzerine baskı yapması. Vidaları sıkarken abartmadığınız sürece işlemciye zarar verebileceğini düşünmüyorum.Diğer işlemci soğutucuları görmedim ama bunu kullandığım için biliyorum.Bu soğutucu ile aynı mantık ile takılan soğutucular işlemcide yamulma yapıyorsa bunun ancak işlemcinin üretimindeki bir hatadan kaynaklanabileceğini sanıyorum.

Zaten söylenen de bu üretiminde sorun var yamuluyor diyorlar ben inanmıyorum soğutucuyu halen kullanıyorum.

Kargo bana ait fiyat 110 TL.

TUNDRA TD-02E modeli şu an teknobiyotikte mevcut ve indirimde.
Kaçırmayın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı