Cooler Master Hyper 212 işlemci soğutucuya fan ekleme

denizmk

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Cooler Master Hyper 212 Black Edition kule tipi işlemci soğutucu kullanıyorum. Soğutucu bana geldiğinde tak fanı vardı. Soğutucudan memnunum fakat ikinci fanı mümkünse takmak istiyorum. Soğutucum 120mm. Aynı şekilde 120mm kasa fanı alıp takmam mümkün mü? Soğutucunun fotoğrafını da ekledim. Kule kısmı simetrik yani iki yanına da fan takılabiliyor. Kasa fanı takabilir miyim diğer simetrik kısma?

Dosya Ekleri

• 18B4F395-EB0F-4C02-A2C6-16DDA77727B3.png
    18B4F395-EB0F-4C02-A2C6-16DDA77727B3.png
    257,5 KB · Görüntüleme: 60
Bendeki Cooler Master fan ve almamı önerdiğiniz Arctic fanların beraber çalışmasında problem olur mu uyumsuzluk gibi?

Farklı RPM değerlerine sahip fanlar ikisi bu bağlamda nasıl olur bilemem. Yanlış da yönlendirmek istemem; ama sorun olmayacaksa eğer P12 fanı kuleye hava üfleyen, Cooler Master fanı da egzoz fana üfleyen fan olarak ayarlarsanız iyi olur.

@denizmk PST ile aynı hızda çalışacakları için uyum sorunu yaşamazlar. Fan yaprakları bile aynı neredeyse. Dilediğini alabilirsin, elindeki fandan memnundan aynısını alabilirsin.
Memnunum fakat cooler master olanın stoğu hiç kalmamış sitelerde. Sanırım arctic alacağım çok sağolun.

Yeni konular

Geri
Yukarı