Cooler Master Hyper 212 LED vs ID-Cooling SE-225-XT

Makavelix

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar işlemci fanı olarak Cooler Master Hyper 212 almayı düşünürken blogda ID-Cooling SE-225-XT modelini önerdiler, bütçemi maksimuma zorlamaya değer mi sebebi ile birlikte yardımcı olursanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler.

İşlemcim Intel Core 6500k.

Cooler Master fiyatı 470 TL ürün linki: https://www.hepsiburada.com/cooler-...JO?magaza=Teknozzy&url_src=and-product-detail

ID-Cooling SE-225-XT fiyatı 680 TL ürün linki: ID-COOLING SE-225-XT Black 4Pin PWM Gaming İşlemci Soğutucu Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Son düzenleyen: Moderatör:
Hyper 212 kullanıyorum. Isı konusunda bir problemim yok. Attığın iki ürün arasından, ID daha iyi. Onun yerine alternatif bunu da alabilirsin.

225 XT almayın. 224 XT'den çok bir farkı yok ve çok pahalı.

Bu ikiliyi alıp 224 XT'ye alttaki fanı takarsanız aynı performansı alırsınız. Hyper 212'yi artık hiç önermiyoruz.

ID-COOLING SE-224-XT Black 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu Fiyat

Bunun yanına SilverStone Air blazer takabilirsin. SE-225 XT ile hemen hemen aynı performansı alırsın.

225 XT almayın. 224 XT'den çok bir farkı yok ve çok pahalı.

Bu ikiliyi alıp 224 XT'ye alttaki fanı takarsanız aynı performansı alırsınız. Hyper 212'yi artık hiç önermiyoruz.

Peki hocam Cooler Master'ı çıkardım seçenekler arasından diğer arkadaşların yazdığı Artics Freezer 34 due e-sports nasıldır? Bir de söylediğiniz kombinde 2.fanı takmak için yermi var bilmediğim için soruyorum.

Peki hocam Cooler Master'ı çıkardım seçenekler arasından diğer arkadaşların yazdığı Artics Freezer 34 due e-sports nasıldır? Bir de söylediğiniz kombinde 2.fanı takmak için yermi var bilmediğim için soruyorum.
SE-224 XT daha iyi. Hem performans hem de fiyat olarak. Eğer ARGB kontrolcü varsa SE-224 XT alıp 2 tane Silverstone Air Blazer takarsan çok iyi olur.

Veya bunu alıp buna da fan takabilirsin.

Buna da Air Blazer takabilirsin.

SE-224 XT daha iyi. Hem performans hem de fiyat olarak. Eğer ARGB kontrolcü varsa SE-224 XT alıp 2 tane SilverStone Air blazer takarsan çok iyi olur.

Veya bunu alıp buna da fan takabilirsin.

Buna da Air blazer takabilirsin.

Hocam RGB benim için çok önemli değil performans ve sessizlik bazlı bakıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı