Cooler Master Hyper 212 nasıldır?

500 lira.

500 TL.

Bu bütçede hem F/P hem kaliteli hem de RGB bir soğutucu yok, daha doğrusu var ama kule tipi değil. Sadece Wraith Prism uyuyor bu kriterlere. Ya o ya da performans istiyorsan SE 224 XT (eSports 34 Duo'yu sollayan bir model).

RGB bir soğutucu değil, Ultra olmayan tek renk; Ultra olan Rainbow. RGB değil.
hacım snowman gibi çin markalarını çok iyi bakmıyorum

RGB bir soğutucu değil, Ultra olmayan tek renk; Ultra olan Rainbow. RGB değil.

Cooler Master Hyper 212 Spectrum'un soğutmasından memnun baya kişi fiyatını nasıl hak etmiyor her yerde okudum çok güzel diyorlar içinden de termal macunda çıkıyormuş cooler master pro mu neymiş​

hacım snowman gibi çin markalarını çok iyi bakmıyorum

@TemlbelProfesör

Fiyatını hak etmemesinin sebebi yakın paraya onu ikiye katlayacak bir soğutucunun var olması.

Evet Cooler Master MasterGel serisinden bir şey çıkıyor, Pro muydu emin değilim. SE 224 XT'nin de kutusundan TG15 macun çıkıyor Arctic MX-4 ile kafa kafaya o macun.

Eğer RGB > performans dersen alabilirsin, kronik sorunlu değil memnun eder de. Ama daha uyguna o soğutucuyu ikiye katlamak da var. Tercih senindir.

@TemlbelProfesör

Fiyatını hak etmemesinin sebebi yakın paraya onu ikiye katlayacak bir soğutucunun var olması.

Evet Cooler Master MasterGel serisinden bir şey çıkıyor, Pro muydu emin değilim. SE 224 XT'nin de kutusundan TG15 macun çıkıyor Arctic MX-4 ile kafa kafaya o macun.

Eğer RGB > performans dersen alabilirsin, kronik sorunlu değil memnun eder de. Ama daha uyguna o soğutucuyu ikiye katlamak da var. Tercih senindir.
çok arada kaldım kardeşim ya rgb de olsun soğutması da iyi olsun diyorum wraith prismin performansı nasıl

Yeni konular

Geri
Yukarı