Cooler Master Hyper 212 nasıldır?

Çok arada kaldım kardeşim ya RGB de olsun soğutması da iyi olsun diyorum Wraith Prism'in performansı nasıl.

En iyi stok soğutucu, 3600 ile kullanırken üzmez. OC bile yaptırır makul oranda.

@TemlbelProfesör

Fiyatını hak etmemesinin sebebi yakın paraya onu ikiye katlayacak bir soğutucunun var olması.

Evet Cooler Master MasterGel serisinden bir şey çıkıyor, Pro muydu emin değilim. SE 224 XT'nin de kutusundan TG15 macun çıkıyor Arctic MX-4 ile kafa kafaya o macun.

Eğer RGB > performans dersen alabilirsin, kronik sorunlu değil memnun eder de. Ama daha uyguna o soğutucuyu ikiye katlamak da var. Tercih senindir.
kanatları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Çok arada kaldım kardeşim ya RGB de olsun soğutması da iyi olsun diyorum Wraith Prism'in performansı nasıl.

Wraith Prism kullanabilirsin güzeldir kendisi. İtopya'da bir ara 189 TL'ye kadar düştü. Ben de kullanıyorum şu an yedekte olsun diye bir tane daha aldım. Forumda kullananlarda var
5600X işlemciyle. Sorun yaşayan görmedim @tlpnin dedikleri doğru bu fiyata bu ürünler var. Üstüne biraz daha koyarsan farklı ürünler önerebilir sana belki.

600 700TL'ye RGB olup güzel bir F/P önerir misin hocam?

DARK FREEZERDA kısa devre yaşayan tanıdıklarım var onu almam hacı
eyvallah kardeşim seni de yorduk yardımcı oldun sağol cooler master alıcam gibi gözüküyor ama bakalım

Bu arada 212 spectrum olan modeli rgb değil. Rainbow aydınlatmalı. Yani rengini ayarlayamıyorsun ayrıca kapatamıyorsunda. Tek eksisi bu bence. Yoksa soğutması başarılı. Ramlere engel olmuyor. Hatta wraith prism değiyordu ramlere. İlk defa montaj yaptım gayet kolaydı. Şuanki fiyatı bilmiyorum alınır mı alınmaz mı fiyatına yoksa soğutması başarılı gerçekten.

Yeni konular

Geri
Yukarı