Cooler Master Hyper 212X iyi midir?

ntietie

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu hava soğucutuyu araştırıyorum fakat farklı modeli çıkıyor karşılaştırmalarda, o yüzden size danışmak istedim. Ryzen 5 5600X işlemcime Cooler Master Hyper 212 x CPU Cooler with Dual 120 mm PWM fan model RR-212 x-20PM-A1: Amazon.com.tr bu hava soğucutuyu önerdiler yabancı forumlardan. Noctua D15 gibi modellere baktım fakat onlar sığmıyor. Sıvı soğutucunun da ömrü kısa hem daha sesli zaten. Kısacası bu soğutucu belirttiğim işlemci için iyi performans verir mi? Bir de Ryzen 7 5800X veya daha bir üst modele yükseltmek istesem bu hava soğutucuyu değiştirmem gerekir mi?

O soğutucu o kadar iyi değil. Onun yerine kasanıza Noctua D15 sığmıyorsa onun daha ergonomik versiyonu olan D15S alabilirsiniz ama 1 2 aydır stoklarda yok. Onların yerine;

Eğer ki kasanıza 360MM sıvı soğutma sığarsa ve uygun fiyata radyatör ve pompası Alphacool'a ürettirilen, bakır radyatöre sahip, sessiz, üst seviye bir soğutma isterseniz:
İncelemesi:
Işıklı isterseniz:
İncelemesi:

Ek bilgi: Kendim 6 aydır Silverstone PF240 kullanıyorum. Kasadan çıt ses gelmiyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı