Cooler Master K501L-600W vs BitFenix Nova Mesh SE-600W

4th Reich

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Cooler Master sepette 1700 lira oluyormuş. Bitfenix'in görünüş ve hava akışı daha güzel gözüktü. Hangisini önerirsiniz?

MASTERBOX kasada gelen CM White PSU kötü, kasanın kendisi de kötü zaten. BitFenix kasadaki PSU bilgisine ulaşamadım ama 2000 TL'nin üstüne az bir miktar daha ekleyip güç kaynağı ve kasayı ayrı almak daha mantıklı şu an.

Masterbox kasada gelen CM white PSU kötü, kasanın kendisi de kötü zaten. Bitfenix kasadaki PSU bilgisine ulaşamadım ama 2000 TL'nin üstüne az bir miktar daha ekleyip güç kaynağı ve kasayı ayrı almak daha mantıklı şu an.

Bitfenix PSU'ya tier D vermişler.
OC ve stres testlerinde sorun çıkarmamış.
Cooler Master PSU neden kötü hocam?

OC ve stres testlerinde sorun çıkarmamış.

Baz aldığınız kaynak pek ciddiye alınabilire benzemiyor. FX9590 ve R9 390 ile 644W ötesine geçtiğini söylüyor ama destekleyici herhangi bir grafik ya da resim yok. BPA 600W modeli hakkinda pek bir bilgi yok ama markanın giriş seviyesi ürünü, pek bir şey beklememek lazım.

Cooler Master PSU neden kötü hocam?

Düşük kalitede iç yapıya ve grup regülasyona sahip eski bir model.

Son düzenleme:
Baz aldığınız kaynak pek ciddiye alınabilire benzemiyor. FX9590 ve R9 390 ile 644W ötesine geçtiğini söylüyor ama destekleyici herhangi bir grafik ya da resim yok. BPA 600W modeli hakkinda pek bir bilgi yok ama markanın giriş seviyesi ürünü, pek bir şey beklememek lazım.

Düşük kalitede iç yapıya ve grup regülasyona sahip eski bir model.
O zaman bütçenin biraz üstüne çıkmaya çalışacağım. MSI MAG A600DN nasıldır?

MSI MAG A600DN nasıldır?

Net bir şey demek zor. Yeni bir model. Eğer MSI A-BN'ye alternatif olarak düşünülüp çıkarılmış bir model ise, hemen hemen aynı fiyatlara şu da uygun bir seçenek gibi duruyor;

Ya da yetecek olursa, XPG Pylon 550W da düşünülebilir.

Net bir şey demek zor. Yeni bir model. MSI A-BN'ye alternatif ise, hemen hemen aynı fiyatlara şu da uygun bir seçenej gibi duruyor;

Ya da yetecek olursa XPG Pylon 550W da düşünülebilir.
Anladım hocam. Bitfenix Nova Mesh SE+ Deepcool PK650D düşünüyorum şu an bütçe de uyarsa. İyi akşamlar :)

Yeni konular

Geri
Yukarı