Cooler Master KFConsole Gelebilir!

261538

Gigapat
Makaleler
98
kfconsole-1.jpg

Gerçek olup olmadığını, gelip gelmeyeceğini maalesef bilmiyoruz. Gerçek anlaşma ne olursa olsun, Cooler Master KFConsole, bir süredir gördüğümüz oyun bilgisayarlarını içeren en akıllı sosyal medya gösterilerinden biri olmalı. Demek istediğimiz, evdeki oyun kurulumlarımızda bunlardan birinin olmasını önemsemeyiz.

Hayır, Xbox Series X veya PS5 gibi bir oyun konsolu değil. Bunun yerine, KFC'deki tavuk kovalarından birine benzeyen bir Windows oyun bilgisayarı. Neden? Tam olarak emin değiliz, ancak bir kova KFC yerken Cyberpunk 2077 oynamak isterseniz, onları yan yana koyabilir ve tüm saçmalıklara gülebilirsiniz.

section4.jpg

Cooler Master KFConsole, Intel'in NUC platformunu temel alan bir mini oyun bilgisayarıdır ve bir KFC kovası profilinin eskiden sınırlı olan alanına iyi bir oyun donanımı yerleştirmelerine olanak tanır. Bir Intel Core i9-9980HK CPU, Intel'in UHD 630 grafik, 64GB DDR4 RAM ve depolama için iki 1TB SSD'nin yanı sıra çalışırken değiştirilebilir ASUS yapımı GPU'yu bir araya getiren Intel NUC 9 Extreme Compute Element ile donatılmıştır. Kıyafet GPU modelini belirtmedi, ancak bunun ışın izlemeyi işleyebilen yeni kartlardan biri olduğunu söylüyorlar, bu yüzden burada bazı yeni oyunları oynamaya yetecek kadar kas getirmesi gerekiyor. Evet, Cyberpunk bile, tüm böcekleri önemsemezseniz.

Cooler Master'a göre, VR'ye hazırdır, böylece kova PC'niz garip yüzlü bilgisayarlarınızla güzel oynayabilir ve bir yandan da 4K ekranlarda 240 FPS çıkış sunabilir. Kıyafet tüm oyunlar için olduğunu iddia etse de (ki bu bizi sadece meme yaptıklarını düşündürüyor), CSGO veya DOTA ya da bu eski oyunlardan birini oynarsanız bunu yapabileceğini hayal ediyoruz.

Üretip üretmeyeceklerine veya sınırlı sayıda yayınlayıp yayınlamayacaklarına dair hiçbir bilgi yok. Bununla birlikte, tamamen stoklanmış bir Intel NUC9'un tek başına 3.000$'ın üzerinde bir maliyete sahip olduğunu unutmamak önemlidir, bu nedenle, satışa çıkarsa bu oldukça uygun bir fiyata getirecektir.

Daha fazla detay: Introducing... The KFConsole | Cooler Master

Kaynak: Cooler Master KFConsole
Google Çeviri ile çevirilmiştir.

Konsol zaten devrim gibi geldi bana. :D

Çok tutacağını sanmıyorum, tavuk olayına değinmek bile istemiyorum.

Benim M.2 SSD'nin sıcaklığı ile açlık biter aslında, KFC bul beni.

Cooler Master'ın sitesindeki bilgilerden yola çıkarak i9 9980HK işlemci ve RTX3060Ti ekran kartına sahip olacağını tahmin ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı