Cooler Master Maker Gel Nano vs Cryofuze vs Cryofuze Violet

formulaz

Hectopat
Daha fazla  
Laptopta kullanacağım. Sağlam ve uzun vade dayanacak bir ürün almak istiyorum. Aşağıdaki ürünlerden hangisini tercih etmeliyim?

Cooler Master Maker Gel Nano.
Cooler Master Cryofuze.
Cooler Master Cryofuze Violet.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cryofuze ve Maker'ın ikisini de denedim sistemimde. Maker daha iyi. Violet'i denemedim.
Maker çok iyi ona kefilim onu belirtebilirim.

Intel işlemcin var ise bunu alabilirsin. Uyguladıktan sonra bir daha asla bakım yapman gerekmiyor, pump-out olmuyor ve termal macundan cok daha iyi. AMD işlemcin varsa daha büyük bi versiyonunu alabilirsin.

Cryofuze ve Maker'ın ikisini de denedim sistemimde. Maker daha iyi. Violet'i denemedim.
Maker çok iyi ona kefilim onu belirtebilirim.
Maker biraz daha katı kıvamda olduğu için en az 4-5 yıl dayandığını söylüyorlar. Biraz da sürmesi zor diyorlar doğru mu?
Intel işlemcin var ise bunu alabilirsin. Uyguladıktan sonra bir daha asla bakım yapman gerekmiyor, pump-out olmuyor ve termal macundan cok daha iyi. AMD işlemcin varsa daha büyük bi versiyonunu alabilirsin.

Ryzen 5 4600H'a uygulayacağım.

Maker biraz daha katı kıvamda olduğu için en az 4-5 yıl dayandığını söylüyorlar. Biraz da sürmesi zor diyorlar doğru mu?

Yani kıvamından ötürü ortalama bir macundan biraz daha "zor" diyebiliriz ama sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.
Dayanma hakkında yorum yapamıyorum ama 5 yıl biraz uzun bir süre sanki.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı