Cooler Master MasterBox K500L nasıl?

• Konuyu başlatan gress
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 3B
Ben 1 hafta önce topladım bu kasayı. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Kasanın içindeki fan sesi olduğu gibi dışarı geliyor. Yük altında olmasa bile belli bir sesi var.

Beraberinde gelen psu yük altına girince tıkırıtı ses yapyordu. Kasayı iade edip, değiştirdim. Yeni gelen kasada daha az da olsa aynı ses vardı ancak bir süre sonra o tıkırtı sesi yok oldu. Zaten kasanın idle load alıtındaki sabit gürültüsü psunun sesini unutturuyor bir süre sonra.

Malzeme kalitesi kötü. Özellikle anakart vidaları hemen yalama yapabiliyor, takarken çok dikkatli olmak gerekli.
Yan tarafta cam yok plastik kullanmışlar. Plastik hemen leke yapıyor kötü bir görüntü oluyor.
Ön taraftaki 2 kırmızı fan çok gürültülü çalşıyor. PWM fan değil, sürekli maksimum hızda dönüyorlar.
Ryzen 2700x stock fan kullanıyorum. Kasanın üstü delikli, ve bu delikli yer tam işlemcinin fanın üstüne denk geliyor. İşlemci fanı coşunca bütün ses dışarı geliyor.

Artıları:
Görünüşü güzel. Hava akışı iyi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı