Cooler Master Masterbox kasa yerine PSU'lusu geldi

Baturs

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Masasında
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, TD500 söylemiştim İtopya'dan ilk önce yanlış kasa geldi, sonra gittim değiştirdim bu sefer TD500 beyaz versiyonu verdiler, sonra yine gittim bu sefer doğru ama içine PSU olan versiyonunu verdiler. İtopya beni deli etti, bir daha bir şey almam o ayrı konu. Normalde ben internet üzerinden COOLER MASTER MasterBox TD500 Mesh 4x ARGB USB 3.2 Mid Tower Kasa | ITOPYA bu versiyonu söyledim ama 3 kez değişim sonucu elimde şu anda COOLER MASTER MasterBox TD500 750W 80+ Bronze Mesh ARGB USB 3.2 Mid Tower Kasa | ITOPYA bu var, adam yine yanlışını verdi yani.

Bende PSU var zaten, bunun içindeki PSU'yu alsam satsam sorun olur mu? İtopya beni arayıp kasamızı geri getirin demez herhelde, zaten iyi oldu beni 2 hafta uğraştırdılar beni adam 3 kere eminsiniz değil mi? Bu doğrusu dememe rağmen yanlış versiyonu verdiler. Ben PSU'yu satsam başıma iş açmazlar değil mi? Ayrıca herhangi bir işlem yapmadı geçen cuma geldiğimde yine yanlışın verdiniz dedim adam pardon benim hatam deyip direkt kasayı verdi, normalde cuma günü beni yarım saat bekletip işlem yapmışlardı ama bu sefer herhangi bir işlem yapılmadı.

Ellerinde yoksa bunu yollamış olabilirler. Değişim sırasında normalde ellerinde yok ise bir üst versiyonunu vermek gibi bir şey yapmış olabilirler. Sorun olacağını sanmam.

Ellerinde yoksa bunu yollamış olabilirler. Değişim sırasında normalde ellerinde yok ise bir üst versiyonunu vermek gibi bir şey yapmış olabilirler. Sorun olacağını sanmam.
Bana kargo ile yollamadılar ben gittim orada bir adam var 3 kere yanlış kasayı verdi bana, sordum bu doğrusu benim istediğim değil mi dedim evet o dedi.

Satarsınız fakat vicdanınız rahat eder mi bilemem :).

Şu anki PSU'nuzu satın, içinde geleni kullanın. Böylece başınıza iş açmazsınız.
Bende olanı şu an kullanıyorum 2. el diye satmam gerekecek, zarara sokar beni üstüne üstlük şu an kullandığım modüler ve daha iyi.
Neyse ben en iyisi satıyım, vicdanım rahat eder cidden beni o kadar uğraştırdılar ki bu korona döneminde iyi oldu onlara :D

Bana kargo ile yollamadılar ben gittim orada bir adam var 3 kere yanlış kasayı verdi bana, sordum bu doğrusu benim istediğim değil mi dedim evet o dedi.
Yani burada sizi bağlayan en ufak bir durum yok. Tamamen kendi hataları. Pandemi durumu varken kaç defa sizi uğraştırmışlar ve hala yanlış ürün vermekten vazgeçmemişler. Durumla ilgili olarak firmanın çok da umrunda olmadığı görülüyor bu şekilde davranılmasından dolayı. Karar size kalmış.

Yani burada sizi bağlayan en ufak bir durum yok. Tamamen kendi hataları. Pandemi durumu varken kaç defa sizi uğraştırmışlar ve hala yanlış ürün vermekten vazgeçmemişler. Durumla ilgili olarak firmanın çok da umrunda olmadığı görülüyor bu şekilde davranılmasından dolayı. Karar size kalmış.
Neyse satıyım da daha iyi bir soğutucu alırım 🤭

Yeni konular

Geri
Yukarı