Cooler Master MasterBox Lite 5 İçinde LED Geliyor mu?

FantastikTürk

Megapat
Makaleler
7
Resimle özetleyeyim...
1.JPG 2.JPG
@Cooler Master Türkiye

Geliyor, arkadaşta var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldığınız yere bağlı biraz, PSU ile satılanlarda var diye biliyorum kesin olmamakla beraber.

Bildiğim kadarıyla o LED Strip gelmiyor. Sadece 4 adet kırmızı aydınlatmalı fanlar geliyor.
Hadi ya :( @Cooler Master Türkiye Türkiye'ye özel önde 3 kırmızı LED'li fan geliyor demişti. Acaba bu Led Strip de geliyor mu diye merak ettim.

Geliyor, arkadaşta var.
Şimdi hangisine inanayım :D
LED derken resimde işaretlediğim LED Strip'den bahsediyorum. Geliyor mu yani?
Bir ek yapayim o LED gercekten miknatisli. O LED ayri olarak da beyaz ve kirmizi olarak 2 haftaya satisa cikacak. RGB fan kontrollerimiz da miknatisli, kasanin istesiginiz yerine koyun.
Böyle bir mesajını buldum. "O LED ayrı olarak da satışa çıkacak." Yani içinde geliyor mu oluyor?

Hadi ya :( @Cooler Master Türkiye Türkiye'ye özel önde 3 kırmızı LED'li fan geliyor demişti. Acaba bu Led Strip de geliyor mu diye merak ettim.

Şimdi hangisine inanayım :D
LED derken resimde işaretlediğim LED Strip'den bahsediyorum. Geliyor mu yani?

Böyle bir mesajını buldum. "O LED ayrı olarak da satışa çıkacak." Yani içinde geliyor mu oluyor?
Selam, kasanın içinde led stip bulunmuyor.
Ayrıca almak istereniz;
Cooler Master Kırmızı Renkli Soft Led Kasa içi Mıknatıslı Çift Aydınlatma Bandı | ITOPYA
Cooler Master Beyaz Renkli Soft Led Kasa içi Mıknatıslı Çift Aydınlatma Bandı | ITOPYA

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı