Cooler Master MasterBox MB501L 600W alınır mı?

İlk çıktığı zaman sitede marka temsilcisi de olduğu halde önermemiştim. Aradan geçen zaman zarfında konu hortlayınca fark ettim ki bir çok üye sorun yaşamış. Piyasada stoklarda hala kaldıysa aklınızdan bile geçirmeyin derim.

40-50 derece dediğin değer hangi parçanın acaba ?

Parca dedigimde kasaya termostat taktım 2 tane coookk ısınıyor bir de arkadan fan geliyor kırmızı işikli rezallet havayı cekmiyor 50 derece bu arada dedigimde kasa elimi dokununca elimi yakıyor bedava verirlerse almayın bir de yanı cam degil ve cok ciziliyor bir de hafiften siyah plexy karanlık kötü.

Hocam paramparça etmeyin ben makul bir fiyata alayım sizden suan indirim var bende araştırma için konuya geldim , giriş - orta seviye sistem topluyorum

Evet üst taraftan hava akışı yok ancak öne 3 tane Arctic Bionix P120 fan taktım, hatta egzos ile 1 tane Arctic'in yerini değiştirdim canavar gibi çalışıyor. Çok da yerin dibine sokmayın Tabii ki beklentiyle de alakalı. Boşta 35-40 derece arasında sistem, CPU fan olarak da E-Sports Duo Arctic var.

Hocam HDD için tam olarak neresi? Aradım taradım bulamadım.

Anakartın monte edildiği alanın arkasında hemen 2 adet 2,5" hdd için alanı var. Onun dışında 3,5" diskler için yine arka tarafta tepsi yeri var 2 adet.
Teşşekür ediyorum ben dikine oalcak şekilde yerleştirdim lakin şimdi de kasanın ön kapağını açamıyorum hava akışı tek fan için pek yeterli değil.Zorlamak gerekiyormuş lakin kırmak istemedim bir öneriniz var mı acaba ?

Ön kapağı açmak için öyle fazla zorlamaya gerek yok. Alt kısımdan tutup çekersen açılacaktır zaten. Kolay kırılabilir bir malzeme değil ben defalarca açtım problem olmaz

Ön kapağı açmak için öyle fazla zorlamaya gerek yok. Alt kısımdan tutup çekersen açılacaktır zaten. Kolay kırılabilir bir malzeme değil ben defalarca açtım problem olmaz
Hocam her şey için teşşekür ederim son olarak da hava sirkülasyonu için fan öneriniz var mı ? Ucuz fanlar ile kasanın bu kötü yanını absorbe edebilir miyiz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…