Cooler Master Masterbox MB511 modelleri farkı

Bütçe
900TL

Mysmeh

Hectopat
Daha fazla  
Cooler Master Masterbox MB511 kasasını almak istiyorum fakat hangisini alayım kararsız kaldım. Kasanın çok iyi olduğunu düşünüyorum soğutma vs. fakat Vatan'da güç kayanağı olmayan modeli stokta yok o yüzden bunlardan birini almayı düşünüyorum.
Hangisini önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu modelde kırmızı led kullanılmış. PSU 600W Elite V3 model. Bu PSU fazla sevilmiyor. Onun haricinde kasa iyi.
Bu model RGB. PSU bu. PSU gayet iyidir. Kasa dediğim gibi iyi.
Hangisini önerirsiniz?
Bütçeniz izin veriyorsa bu model tavsiyemdir.

Bu modelde kırmızı led kullanılmış. PSU 600W Elite V3 model. Bu PSU fazla sevilmiyor. Onun haricinde kasa iyi.

Bu model RGB. PSU bu. PSU gayet iyidir. Kasa dediğim gibi iyi.

Bütçeniz izin veriyorsa bu model tavsiyemdir.
kırmızı ledli olanda yan kapak plastik rgb olanda cam sanırım. Cam olmasının ne artısı olur? Rgb meraklısı değilim ama yanındaki psu dan şikayetçi olanlar var.

Kırmızı ledli mb511 modelini kullanıyorum verdiği psu ile, şuana kadar sıkıntısını görmedim.Gelen stock fanlar max 1200 rpm de çalışıyor.Tahliye için üste bir adet daha fan taktım ve stock gelen egsoz fanını 1800 rpm'lik fanımla değiştirdim.Değiştirmeye pek gerek yok aslında ama elinde varsa fazla hava göz çıkarmaz mantığıyla değiştirebilirsin stock halide gayet iyi bir performans veriyor. Tavsiye ederim güzel bir kasa rgb fanı değilsen kırmızı ledli modeli alabilirsin psu'dan yana bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

Kırmızı ledli mb511 modelini kullanıyorum verdiği psu ile, şuana kadar sıkıntısını görmedim.Gelen stock fanlar max 1200 rpm de çalışıyor.Tahliye için üste bir adet daha fan taktım ve stock gelen egsoz fanını 1800 rpm'lik fanımla değiştirdim.Değiştirmeye pek gerek yok aslında ama elinde varsa fazla hava göz çıkarmaz mantığıyla değiştirebilirsin stock halide gayet iyi bir performans veriyor. Tavsiye ederim güzel bir kasa rgb fanı değilsen kırmızı ledli modeli alabilirsin psu'dan yana bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.
kırmızı ledler kapatılıyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı